Diriliş Ertuğrul O İddiaları Yalanladı

Geçen sezon ’Diriliş Ertuğrul’da “Turalı” karakterine hayat veren Sedat Peker'in oğlu Boğaçhan Talha Peker’in diziden kovulduğu iddialarına yalanlama geldi.

Diriliş Ertuğrul O İddiaları Yalanladı
Diriliş Ertuğrul O İddiaları Yalanladı Tuğçe Tekin
Bu içerik 1324 kez okundu.

Geçtiğimiz sezon ’Diriliş Ertuğrul’da “Turalı” karakterini canlandıran Boğaçhan Talha Peker’in diziden kovulduğu iddialarına yalanlama geldi.

Tekfen Film’den yapılan yazılı açıklamada, "Önceki gün bir kısım medyada yer alan, dizimizin ikinci sezonunda “Turalı” karakterine hayat veren oyuncumuz Boğaçhan Talha Peker’in sessiz sedasız dizimizden çıkarıldığı yönünde çıkan haberler gerçeği yansıtmamaktadır. Tarihi gerçeklikten ilham alan dizimiz de, işlenen konular, belirli zaman aralıklarını kapsamaktadır. Üçüncü sezon hikayemiz, ikinci sezon hikayemize göre 10 yıl sonra yaşananları konu almaktadır. Bu nedenle ’Turalı’ karakterine dizimizin üçüncü sezonunda yer verilememiştir. Yine dizimizin ikinci sezonunda ’Dündar Bey’ karakterine hayat veren Arda Anarat adlı oyuncumuz da, karakterinin 10 yıl yaşlanması nedeniyle üçüncü sezonda yerini Batuhan Karacakaya adlı oyuncumuza bırakmıştır. Dizimizin ikinci sezonunda ’Turalı’ karakterine hayat veren çocuk oyuncumuz Boğaçhan Talha Peker’in küçük yaşına rağmen göstermiş olduğu başarılı performans, halkımızın teveccühünü kazanmıştır. Boğaçhan Talha Peker’in oyunculuk kariyerine devam etmek istemesi halinde, yapım şirketimiz kendisi ile önümüzdeki yıllarda başka projelerde de birlikte çalışmayı düşünmektedir. Haberin veriliş tarzı ve haber yapılırken şirketimizin bilgisine başvurulmaması gibi hususlar göz önüne alındığında söz konusu haberin gazetecilik etiği ile de bağdaşmadığını belirterek; oyuncumuz Boğaçhan Talha Peker hakkında bir kısımda medyada yer alan haberin gerçekle ilgisi olmadığını kamuoyu ve izleyicilerimizle paylaşırız".

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

'İçerde' Büyük Çatışma Var

Diriliş Ertuğrul Sedat Peker Boğaçhan Talha Peker Turalı Magazin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500