Diriliş Ertuğrul’da Korkutan Kaza

‘Diriliş Ertuğrul’ dizisinin İlbilge Hatun karakterine hayat veren Hande Soral, sette kaza geçirdi. Senaryo gereği kılıçların çekildiği sahnede eli kesilen Soral, ekip arkadaşları tarafından hastaneye götürüldü.

Diriliş Ertuğrul’da Korkutan Kaza
Diriliş Ertuğrul’da Korkutan Kaza Meltem Yuksel
Bu içerik 602 kez okundu.

‘Diriliş Ertuğrul’ dizisinin İlbilge Hatun’u Hande Soral, sette kaza geçirdi. Senaryo gereği kılıçların çekildiği sahnede eli kesilen Soral, ekip arkadaşları tarafından hastaneye götürüldü.

Dizi ekibine bu sezon başarılı oyuncu, kılıçların çekildiği sahnede kaza geçirdi. Karşısındaki oyuncuya bir anlık dikkatsizlik sonucu olması gerekenden fazla yaklaşan Soral, onun salladığı kılıçla yaralandı. Bunun üzerine çekimler durduruldu.

Sette yapılan ilk müdahaleden sonra kanama durdurulsa bile herhangi bir komplikasyona karşı hastaneye götürülen oyuncunun eli pansuman sonrası bandajlandı. Doktorun ciddi bir yara olmadığını belirtmesi üzerine Soral, sete döndü ve çekimlere kaldığı yerden devam etti. Prodüksiyon amirinin özellikle dövüş ve savaş sahnelerinde daha fazla dikkat edilmesi yönünde oyuncuları uyardığı da gelen haberler arasında.

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Ortaköy’de Fena Yakalandı

Diriliş Ertuğrul Hande Soral Kaza Kılıç
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500