Dişi Ağrıdığı için Demokrasi Nöbetine Katılmamış

Türkiye'nin en başarılı tarihçilerinden biri olan İlber Ortaylı, demokrasi nöbetine dişi ağrıdığı için katılmadığını açıkladı.

Dişi Ağrıdığı için Demokrasi Nöbetine Katılmamış
Dişi Ağrıdığı için Demokrasi Nöbetine Katılmamış Nilay Işık
Bu içerik 935 kez okundu.

Türkiye'nin en başarılı tarihçilerinden biri olan ve söylemleriyle sosyal medya üzerinde büyük yankı uyandıran İlber Ortaylı, demokrasi nöbetine dişi ağrıdığı için katılmadığını açıkladı.

Gazeteci Ceren Çıplak'a röportaj veren Ortaylı, ilgi çekici açıklamalarda bulundu.

Bugünkü Türkiye'nin bir imparatorluk kalıntısı olduğunu belirten ünlü tarihçi, demokrasi nöbetine işi olduğu ve dişi ağrıdığı için katılmadığını söyledi.

Türkiye'yi cahillerin yönettiğini belirten Ortaylı, yaşanan darbe girişiminde sergilenen tavrın da bunun kanıtı olduğunu ifade etti.

Özel hayatını nasıl geçirdiği konusuna da değinen ünlü tarihçi, zamanının büyük bir kısmını kızı ve torunuyla geçirdiğini; diğer kısmını ise yazılarına, kitaplarına, gezmelerine ve konferanslarına ait olduğunu söyleyerek yalnız bir adam olduğunu açıkladı.

ilber ortaylı ilber ortaylı kaç yaşında ilber ortaylı akp ilber ortaylı atatürk ilber ortaylı demokrasi nöbeti ilber ortaylı darbe ilber ortaylı kimdir ilber ortaylı caps ilber ortaylı kitapları
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500