Diva Avşar Kızını Gözyaşlarına Boğdu

Sunucularından biri olduğu televizyon programının canlı yayınına bağlanan Bülent Ersoy ile tartışma yaşayan Helin Avşar, gözyaşlarına boğuldu.

Diva Avşar Kızını Gözyaşlarına Boğdu
Diva Avşar Kızını Gözyaşlarına Boğdu Nilay Işık
Bu içerik 2451 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Sunucularından biri olduğu 'Aramızda Kalmasın' isimli televizyon programının canlı yayınına bağlanan Bülent Ersoy ile kavga eden Helin Avşar, canlı yayında gözyaşlarına boğuldu.

Canlı yayına bağlanır bağlanmaz 'Zat-ı âlinizle konuşmak meraklısı değilim ve kimseyi kâle almam' ifadelerini kullanan Diva, Avşar kızını şoka uğrattı.

Rahmetli annesi Emral Avşar'ın Diva'ya beslediği sevgiden bahseden ünlü sunucu, cenazeye katılmamasından dolayı Ersoy'u affetmeyeceğini söyleyince olay çıktı.

Sinirlendiği zaman ağzına hakim olamadığını söyleyen ve gözyaşlarına boğulan Helin Avşar, canlı yayını terk ederken; Bülent Ersoy da Rahmetli Emel Avşar'ın cenazesine gidemediği için çok pişman olduğunu ve vicdan azabı çektiğini belirtti.

helin avşar helin avşar diva diva bülent ersoy helin avşar bülent ersoy hülya avşar hülya avşar bülent ersoy bülent ersoy emral avşar emral avşar cenaze
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500