Diva’dan Videosunu Eleştirenlere Cevap

Bülent Ersoy, filtre koyarak paylaştığı bornozlu videoya kötü yorum yapanlara sosyal medya hesabından tepki gösterdi.

Diva’dan Videosunu Eleştirenlere Cevap
Diva’dan Videosunu Eleştirenlere Cevap Meltem Yuksel
Bu içerik 844 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Türk Sanat Müziği'nin usta sanatçısı Bülent Ersoy'un Instagram hesabından paylaştığı bornozlu video, sosyal medyada olay yarattı. Ersoy, beğenenlerin yanı sıra birçok kişide tepki gösterince sosyal medya hesabından açıklama yapmak zorunda kaldı.

 Instagram hesabından uzun bir açıklama yapan Ersoy şunları söyledi: "Dün İnstagram hesabımda paylaştığım Snapchat videosu esprisine gülümseyerek, her zamanki hoşgörü ve nezaketleriyle yorum yapan aziz ve muhterem değerli takipçilerime, izleyicilerime, dinleyicilerime; bu vesileyle medyun-u şükran olarak yine teşekkürlerimi arz ediyorum.

Beni sevdiklerini bildiğim birkaç yakın dostumun 'Yaşayan en büyük sanat musikisi üstadı koskoca Diva'ya yakışmamış"tenkitlerini okuyunca da ifade etmek istedim ki "Yıllar içinde daima söylemişimdir, bu yıl sanat hayatımın 46. yılında yine söylüyorum 'her zaman helva da, halva da demeyi' bilmişimdir. Ve onun içindir ki benden 1 tane var!

Musikimi dinleyenler, şahsımla ilgilenenler Türkiye'de Edirne'den Şemdinli'ye kadar, her yaş grubundaki insanlardır. Sanatımda otoriteyim ama sanatımdaki otorite ve üstadlığımın, bu tarz bir video çekip sevenlerimi gülümsetmekle hiçbir bağlantısı kurulamaz, kurulmamalıdır…

Her insanın içinde, büyütmediği bir çocuk olabilir ve o çocuğu böylesi minik esprilerle kendisini sevenlerle paylaşmak istemesi de, en doğal olan bir durumdur. Dün benim yapmış olduğum gibi... Hürmetlerimin kabulü dileğiyle efendim…”

 

 

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Ünlü Sanatçı Hastaneye Kaldırıldı

Bülent Ersoy Video Instagram Snapchat
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500