Dizisi Bitecek Diye Ödü Patlamış

Yeni sezon bölümleriyle ekranlara geri dönmeye ve seyircisiyle buluşmaya hazırlanan 'Paramparça' dizisinin başrol oyuncusu Erkan Petekkaya, diziye dair açıklamalarda bulundu.

Dizisi Bitecek Diye Ödü Patlamış
Dizisi Bitecek Diye Ödü Patlamış Nilay Işık
Bu içerik 1416 kez okundu.

Yeni sezon bölümleriyle ekranlara geri dönmeye ve verdiği aranın ardından seyircisiyle buluşmaya hazırlanan 'Paramparça' dizisinin başrol oyuncusu Erkan Petekkaya, diziye dair açıklamalarda bulundu.

Star TV'nin yeni sezon tanıtım filmlerinin çekimleri için bir araya gelen 'Paramparça' oyuncularından Petekkaya, dizinin üçüncü sezonla Star TV ekranlarına gelecek olmasından dolayı mutlu olduğunu söyledi.

Dizideki 'Cihan' karakterine hayat veren ve yer aldığı tartışmalarla magazin gündeminde adından sıklıkla söz ettiren 45 yaşındaki ünlü oyuncu, meslek hayatında ilk defa üçüncü sezonu çektiğini açıkladı.

Üçüncü sezonlardan genel olarak korktuğunu belirten Petekkaya; normalde hikayenin sıkıştığını, kısır döngüye girdiğini ve ilerlemediğini fakat 'Paramparça'da böyle bir şeyin olmadığını ifade etti. Okuduğu kadarıyla senaryonun çok hızlı ve güzel geliştiğini söyleyen ünlü oyuncu, her şeyin çok güzel olmasını dilediğini belirtti.

Üçüncü sezonu çekmenin dezavantajları olduğu kadar avantajlarının da bulunduğunu ifade eden Erkan Petekkaya, üçüncü sezona gelindiğinde bütün ekibin birbirini çok iyi tanıdığını ve birbirini kaşından ve gözünden anlayan bir ekiple çalışmanın çok zevkli olduğunu açıkladı.

erkan petekkaya erkan petekkaya paramparça erkan petekkaya eşi erkan petekkaya nurgül yeşilçay paramparça paramparça yeni sezon paramparça 3. sezon paramparça yeni kadın oyuncu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500