Dizisi Yüzünden Hayatı Mahvoldu

Özel bir dergiye röportaj veren Elçin Sangu, oldukça çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Dizisi Yüzünden Hayatı Mahvoldu
Dizisi Yüzünden Hayatı Mahvoldu Nilay Işık
Bu içerik 2415 kez okundu.

'Kiralık Aşk' dizisinde hayat verdiği 'Defne' karakteri sayesinde şöhreti yakalayan Elçin Sangu, özel bir dergiye verdiği röportajında ilginç açıklamalarda bulundu.

Yoğun iş temposu nedeniyle 15 gündür televizyonu hiç açmadığını itiraf eden Sangu, hayatının daha çok iş ile geçtiğini ve istediği diğer şeyleri yapmak için zamanının kalmadığını söyledi.

Gezmek istediğini ve vakti olduğu takdirde uygulayabileceği güzel planlarının bulunduğunu belirten ünlü oyuncu, sosyal hayatı olmadığı için şu an sosyalleşmenin bile şu an kendisi için çok önemli bir adım olduğunu ifade etti.

Kitap okumayı ve piyano çalmayı çok özlediğini dile getiren Elçin Sangu, yapmayı sevdiği her şeye hasret kaldığını açıkladı.

elçin sangu kiralık aşk elçin sangu kiralık aşk elçin sangu instagram tükenmişlik sendromu elçin sangu tükenmişlik sendromu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Sibel Doğan     0000-00-00 Hayatı mahvoldu haberinin içeriği bu mu? Okunmak, tık almak için çarpıcı başlık anlayışını anlasam da, insan biraz utanır okuyan ve ayrıntıları bilmeyen ne düşünür acaba?