Doğru Pozisyonda Karın Yağlarınızı Eritin

Kilo vermenin en zevkli yolu tabi ki seks yapmak. Üstelik doğru pozisyonları bulduğunuz zaman karın bölgenizdeki yağlardan kurtulabilirsiniz.

Doğru Pozisyonda Karın Yağlarınızı Eritin
Doğru Pozisyonda Karın Yağlarınızı Eritin Meltem Yuksel
Bu içerik 5479 kez okundu.

Spor yapmak sizin için alışkanlık haline gelmiyorsa, motive olup bu yolla kilo vermek bir hayli zor oluyor. Peki, size göbek ve bel bölgenizdeki yağlardan kurtulmanın zevkli ve kolay bir yolu olduğunu söylesek. Kulağa ilk başta inandırıcı gelmiyor olabilir fakat düzenli bir seks hayatı buna imkan sağlıyor. Çünkü seks yapmak kardiyo yapmaya eş değer ve aynı zamanda da kas inşasına yardımcı oluyor. Seks yaparak kalp ritminizi düzenleyebilir ve yağ yakabilirsiniz

İşte Karın Yağlarınızı Yakmanızı Sağlayacak 7 Seks Pozisyonu

Yüz Yüze Oturma

Partnerinizle birbirinize bakacak şekilde oturun ve partnerinizin sizi kollarıyla kavrayarak kaldırsın. Bu şekilde penetrasyon başladığında bacaklarınızı hafifçe yukarı kaldırın. Böylelikle partnerinizle bacaklarınız temas edecek ve ritim tutmanız daha kolay olacak. Pozisyon gereği tutturacağınız ritim sayesinde bel ve göbek yağlarını yanmaya başlayacak.

Seks Sırasında Kegel Egzersizi

Pelvis tabanın güçlü olması karın kaslarınız geliştirmeye yardımcı olur. Pelvis kaslarını geliştiren egzersizler daha sağlam kasları beraberinde getiriyor. Bu da hem sizin hem de partnerinizin daha güçlü orgazmlar yaşaması demek oluyor. Kegel egzersizi, en basit haliyle vajina kaslarınızı düzenli olarak kasmak ve sonrasında serbest bırakmaktan oluşuyor. Bir sonra ki sevişmeniz sırasında Kegel egzersizi yapmayı deneyin.

Destek Pozisyonu

Karın kaslarınızın üzerine daha da yoğunlaşmak istiyorsanız bu pozisyon tam size göre. Partnerinizin üzerine şınav çeker gibi poziyon alın, karın kaslarınızı sıkın ve penetrasyona başlayın. Her an karın kaslarınızı sıkı ve aktif tutmanız gerekiyor unutmayın.

Hücum Pozisyonu

Yatakta yağ yakabilmeniz için harika bir alternatif. Partnerinizin üzerine çıkın bir bacağınızı onun iki bacağının arasına yerleştirin, diğer bacağınız ise dışarıda kalsın. Hepsi bundan ibaret.

Kovboy Pozisyonu

Herkes tarafından bilinen pozisyon yağ yakma bakımından oldukça iş görüyor. Kadına özgürlük ve manevra alanı veren kadının üstte oldu klasik bir pozisyon. Üstelik alt karın kaslarınızı, pelvis kaslarınızı ve beraberinde birçok kaslarınızı da harekete geçiriyor. Ne kadar çok hareket o kadar çok yağ yakımı.

Ayakta Seks

Bu pozisyon için dayanıklılık, denge ve güçlü karın kaslarınıza ihtiyacınız var. Uygulaması diğerlerine göre biraz daha zor olsa bile bacak ve karın kaslarınıza etkisi buna değer. Kendinizi çok zorlamadan, sakince pozisyona girmeyi deneyebilirsiniz. Boy farkı için hafif bir yükseklik ya da blok üzerine çıkmanız işini kolaylaştıracaktır. Bir duvara yaslanıp kalçanızı biraz geriye çıkarmanız gerekiyor.

Köprü Pozisyonu

Bunun için kesinlikle pratik yapmanız gerekiyor. Fazlasıyla dayanıklılık gerektiren bir pozisyon. Başarılı bir uygulama yağ yakımı ve kas inşasında inanılmaz sonuçlar meydana getiryor. Öncelikle sırt üstü uzanın ve sonrasında ellerinizle ayaklarınızı kullanarak kendiniz yukarı doğru kaldırın. Pozisyonda kalmada zorlanıyorsanız altınıza bir yastık koymak size yardımcı olacaktır.

 

 

 

Doğru Pozisyonda Karın Yağlarınızı Eritin yağ yakımı sek ile karın yağlarınızı eritin seks pozisyonları
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500