Doğum Günü Şerefine Eşini Parisli Yapacak

Başak Dizer ile gerçekleştirdiği evliliğin birinci yıl dönümünü kutlamaya hazırlanan Kıvanç Tatlıtuğ, eşine sürpriz yapmak için kolları sıvadı.

Doğum Günü Şerefine Eşini Parisli Yapacak
Doğum Günü Şerefine Eşini Parisli Yapacak Nilay Işık
Bu içerik 1738 kez okundu.

Başak Dizer ile 2015 senesinin şubat ayında gerçekleştirdiği evliliğin birinci yıl dönümünü kutlama hazırlıkları yaptığı öğrenilen Kıvanç Tatlıtuğ, eşine sürpriz yapmak için harekete geçti.

Paris'te bulunan Türk Büyükelçiliği'nde dünya evine giren ikiliden Tatlıtuğ'un aynı şehirde harıl harıl ev arayışına girdiği ortaya çıktı.

Eşi Dizer ile birlikte senenin belli dönemlerinde oturmak için ev baktığı öğrenilen yakışıklı oyuncunun, bu uğurda 2 milyon Euro'yu gözden çıkardığı iddia edildi.

Servetini gayrimenkule yatırmayı tercih eden ünlü isimler arasında yer alan Kıvanç Tatlıtuğ'un, eşinin doğum gününü Eyfel Kulesi manzaralı yeni evlerinde kutlamak istediği öne sürüldü.

kıvanç tatlıtuğ kıvanç tatlıtuğ dizi kıvanç tatlıtuğ cesur ve güzel cesur ve güzel kıvanç tatlıtuğ serveti kıvanç tatlıtuğ başak dizer başak dizer kıvanç tatlıtuğ eşi kıvç tatlıtuğ karısı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500