Dolgu Yüzünden Televizyon Kariyeri Bitti

Uzun süredir ekranlardan uzak kalan şarkıcı Aydın, yıllar önce yüzüne yaptırdığı dolgudan çok pişman olduğunu ve bu yüzden televizyon kariyerinin bittiğini söyledi.

Dolgu Yüzünden Televizyon Kariyeri Bitti
Dolgu Yüzünden Televizyon Kariyeri Bitti Meltem Yuksel
Bu içerik 1559 kez okundu.

Kuşum Aydın, teve2'de yayınlanan '2. Sayfa' programında yaptırdığı yüz dolgusundan dolayı yaşadığı pişmanlığı anlattı.

Şarkıcı; "Yüzümü yakından çekip internette farklı görüntülerle veriyorlar. Benim bu yüzden televizyon kariyerim bitti. Sanıyorlar ki, estetik doktorlarının kapısında yatıyorum. Yaptırdığım dolgudan dolayı oluşan deformeden dolayı iki tane programım iptal oldu. Paylaştığım fotoğraflarda photoshop kullanıyorum. Bir televizyon programında benim için 'Aydın olmasın' demişler, o estetikleriyle konuşuluyor' demişler. 'İyi tamam olmasın diyorlarsa, olmam' dedim ben de. Ben kendimle barıştım. Bu benim kendimce çektiğim bir ceza. Beş kişi el ele gidip bunu yaptırdık. Onlar benden daha star oldu. Yüzümdeki deformasyon işlerime engel oldu. İnsanlar benim için yapmasaymış diyormuş. Ben aldım zaten cezamı.

Benim altı sene sonra çıktı bu alerjim. Almanya'ya bir konser için gittim. Duştan çıktım ve 'Ne kadar sıcak burası' dedim. Bir çıktım yüzüm mosmor. Botoksu bilmiyorum ama dolgu yaptırmayın derim. Dolgular durup beklermiş. Volkan gibi içeride patlarmış. Şimdi biri yorum yazmış, 'Onu bunu yaptırdı bari kaşını yaptırmasaydı' diye. Benim kaşıma cımbızın c'si değmedi. Allah böyle yaratmış."

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Kraliyet Gelini Hamile

2. Sayfa Dolgu Estetik Kuşum Aydın Televizyon
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500