Düğün Tarihlerini Ertelemişler

Magazin basının gözde çiftlerinden burak Özçivit ve Fahriye Evcen'in düğün tarihlerini değiştirdikleri öğrenildi.

Düğün Tarihlerini Ertelemişler
Düğün Tarihlerini Ertelemişler Ecem Şenol
Bu içerik 1701 kez okundu.

Nişan törenlerini Almanya'da Fahrye Evcen'in doğduğu yerde yapan ve buradaki görüntülerle uzun süre magazin gündemini meşgul eden Burak Özçivit ve Fahriye Evcen çiftinin düğünü ertelediği öğrenildi.

Çalıkuşu dizisinin setinde başlayan ilişkilerini bir adım öteye taşıyarak nişanlanan, magazin basının gözde çiftlerinden Burak Özçivit ve Fahriye Evcen'in düğün tarihlerinin 29 Haziran olduğu açıklandı.

Magazin kulislerinde konuşulan bir iddiaya göre çiftin evlilik için tercih ettikleri ilk tarihin aslından farklı olduğu ortaya atıldı. Kendi yaş gününde Fahriye Evcen'e sürpriz bir partiyle evlilik teklif eden Burak Özçivit'in evlilik tarihlerini de Evcen'in yaş günü olan 4 Haziran olrak belirlediği fakat değiştirdikleri öğrenildi.

Belirledikleri tarihin Ramazan ayına denk gelmesinden kaynaklı olarak düğün tarihini değiştiren çiftin böylelikle Ramazan ayında düğün yaptıklarına dair çıkacak haberlerin de önüne kestiği öğrenildi.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

''Yalnızım Ama Aşka Küsmedim''

 

 

 

Fahriye Evcen Burak Özçivit Evlilik Düğün Tarihi Değişiklik Evlilik Teklifi Doğum Günü Ramazan Ayı Türkiye Almanya Düğün Haziran
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500