Düğününde Gizlice Başkasını Öpmüş

Sevgilisi Özlem Katipoğlu ile olan birlikteliğini resmiyete döken şarkıcı Berkay'ın düğünü hakkında şok edici iddialar ortaya atıldı.

Düğününde Gizlice Başkasını Öpmüş
Düğününde Gizlice Başkasını Öpmüş Nilay Işık
Bu içerik 2373 kez okundu.

Sevgilisi Özlem Katipoğlu ile Bodrum'da düzenlenen bir düğün töreni aracılığıyla dünya evine giren şarkıcı Berkay hakkında bomba iddialar ortaya atıldı.

Ünlü yapımcı Erol Köse, Instagram hesabı üzerinden düğünde çekilen bir videoyu paylaşarak Berkay hakkında ortaya atılan iddiaları açıkladı.

Evlenmeden önce Asena Erkin gibi evli ve zampara bir kadınla kırıştırdığını söylediği Berkay'ı 'bücür popçu' olarak nitelendiren Köse, düğüne dair bilgiler verdi.

Herkesin sarhoş olduğu esnada damat Berkay'ın havuza atıldığını, şarkıcı Sinan Akçıl'ın ise kendisini havuza attığını belirten yapımcı, telefonların suda pert olduğunu söyledi.

Düğünün ilerleyen saatlerinden iyice sarhoş olan Berkay'ın gizlice başka bir kadını öptüğü iddialarının ortada dolandığını fakat bu iddialara inanmadığını ifade eden Erol Köse, buna rağmen telefonunun susmak bilmediğini söyledi.

berkay berkay berkay kim berkay kaç yaşında berkay nereli berkay instagram berkay şarkıları berkay konser berkay evlendi berkay sevgilisi berkay düğün berkay özlem katipoğlu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500