Dün Türbanlıydı Bugün Gay Barda

Şarkıcı Niran Ünsal “SIXTIEES Clup Ankara” isimli gay barda sahne aldı.

Dün Türbanlıydı Bugün Gay Barda
Dün Türbanlıydı Bugün Gay Barda Tuğçe Tekin
Bu içerik 3555 kez okundu.

Şarkıcı Ünsal “SIXTIEES Clup Ankara” isimli gay barda sahne aldı.

Bir yıl önce tesettüre giren Şarkıcı Niran Ünsal ticari kayıp yaşadığı başını açarak tartışmalara neden olmuştu. Ünsal şimdi de, yaklaşık üç yıl önce eşcinsellere hakaretlerde bulunmasının ardından “SIXTIEES Clup Ankara” adlı gay barda sahneye çıktı.

Niran Ünsal’ın gay barda sahneye çıkmasına Türkiye LGBTİ Birliği sosyal medya hesabından tepki göstererek insanlara gitmemesi konusunda çağrıda bulundu.

 

NE DEMİŞTİ

Şarkıcı Niran Ünsal 2014 yılında, sosyal medya hesabından İstanbul’da düzenlenen ABD’li şarkıcı Lady Gaga’nın konserine giden LGBTİ bireylere ilişkin ayrıştırıcı ve homofobik açıklamalarda bulunmuştu.

Lady Gaga konserine giden LGBTİ’lerin fotoğraflarını paylaşıp hedef gösteren Ünsal, “Bizim uğraşımız işte bu gidişata dur demek içindir, bunu istiyorsanız amenna! Türk bu değildir! Telaşımızın asıl nedeni budur! Anne ve babalar bu ülkenin gençlerini zehirleyenlere dur demek artık boynumuzun borcudur! Bize ne cinsel tercihlerinden git evinde yaşa! Çocuklarımıza böyle şarlatanlıklar yapıp örnek olamayacaksınız” demişti.

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Bin Yıllık Eser Setten Çıktı

Niran Ünsal Sixtees Clup Gay Bar Lady Gaga Homofobi LGBTİ Gündem
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500