Düşmanlar Bir Oldu, Hapis Göründü

FETÖ soruşturması kapsamında terör örgütü üyeliği suçundan cezalandırılması istenen Atilla Taş aleyhindeki iddianamede Nihat Doğan ile Erol Köse'nin konuşmalarının da yer aldığı öğrenildi.

Düşmanlar Bir Oldu, Hapis Göründü
Düşmanlar Bir Oldu, Hapis Göründü Nilay Işık
Bu içerik 1302 kez okundu.

Fethullah Gülen Terör Örgütü soruşturması kapsamında 'terör örgütü üyeliği' suçundan dolayı 10 senelik hapis cezası alması talebinde bulunulan Atilla Taş'ın aleyhindeki iddianamede, Nihat Doğan ile Erol Köse'nin konuşmalarının da yer aldığı ortaya çıktı.

FETÖ/PDY soruşturması kapsamında kapatılan bir gazetede köşe yazarlığı yaptığı ve bu örgütün ülke içinde ve dışında gündem oluşturmak için meydana getirdiği tweetleri sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı öne sürülen Taş aleyhinde deliller öne sürüldü.

Bir televizyon programında Taş hakkında konuşan Nihat Doğan ile Erol Köse'nin, ünlü şarkıcının örgüt ile olan bağlantılarını kendilerine anlattığı ve hatta 'fuatavni' isimli Twitter hesabı ile doğrudan iletişime geçtiği iddiaları da Taş aleyhindeki iddianamede yer aldı.

Doğan ile Köse'nin beyanlarını kabul etmeyerek bu isimlerin kendisine düşmanlık ettiğini belirten ünlü şarkıcı, herhangi bir örgütün amacı doğrultusunda faaliyet göstermesinin mümkün olmadığını ve paylaştığı twetler ile yazdığı yazıları örgütsel bir amaçla paylaşmadığını söyledi.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR - MUTLAKA OKUYUNUZ

"Arda Tam Terk Edilecek Adam"
 
atilla taş atilla taş hapis atilla taş ceza atilla taş gözaltı atilla taş tutuklandı atilla taş fetö atilla taş nihat doğan nihat doğan erol köse
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500