Ebru Gündeş Boşanmaktan Vazgeçti

Amerika'da tutuklu olarak bulunmakta olan eşi Reza Zarrab ile boşanma arifesinde olan Ebru Gündeş'in ayrılık kararından vazgeçtiği öğrenildi.

Ebru Gündeş Boşanmaktan Vazgeçti
Ebru Gündeş Boşanmaktan Vazgeçti Nilay Işık
Bu içerik 7454 kez okundu.

Amerika'da 9 aydır tutuklu olarak bulunmakta olan eşi Reza Zarrab ile boşanma kararı alan Ebru Gündeş'in bu kararından vazgeçtiği öğrenildi.

Barışmanın ardından ilk olarak WhatsApp profiline eşi ile birlikte çekilen fotoğraflarından birini yükleyen Gündeş'in, yakın çevresine her şeyi zamana bıraktıklarını söylediği öne sürüldü.

Boşanma kararının ilan edilmesinin üzerinden 3 ay geçmesine rağmen herhangi bir dava talebinde bulunmayan Gündeş ile Zarrab'ın, haftada bir defa kızları Alara'yı da dahil ederek telefon görüşmesi yaptıkları kaydedildi.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR- MUTLAKA OKUYUNUZ

'Poyraz Karayel' Setinde Gerginlik

ebru gündeş gönlümün efendisi reza zarrab reza zarrab tutuklandı reza zarrab rüşvet ebru gündeş ebru gündeş eşi ebru gündeş kocası ebru gündeş reza zarrab ebru gündeş boşanıyor ebru gündeş çocuğu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Emine     0000-00-00 Bu cok guzel ki bosanmaktan vazgecmis boyle durumda esini brakmak zor olirdu karsiki tarafta ne de olmus olsa onun esi ve cocugunun babasi