Ebru Gündeş’ten Şok Ayrılık

Ünlü şarkıcı Ebru Gündeş’ten şok edecek bir ayrılık kararı geldi.

Ebru Gündeş’ten Şok Ayrılık
Ebru Gündeş’ten Şok Ayrılık Meltem Yuksel
Bu içerik 3507 kez okundu.

TV8 ekranlarında yayınlanan yarışması 'O Ses Türkiye’de jüri üyeliği yapan Ebru Gündeş programdan ayrıldığı sosyal medya hesabı üzerinden açıkladı. Jüri üyeleri, Gökhan- Hakan Özoğuz, Hadise, Murat Boz ve Acun Ilıcalı’yla olan fotoğrafını paylaşan Gündeş;

"3 yıldır büyük bir keyif, heyecan ve mutlulukla oturduğum O Ses Türkiye jüri koltuğumda bu sene bulunamayacağımı büyük bir üzüntü ile bildirmek isterim... Hayatta herkes başına ne gelirse gelsin sağlık sorunu olmadığı takdirde bir şekilde yaşantısına ve işine devam eder, etmek zorundadır bende gücümün yettiğince kendim, ailem ve ekibim adına buna çalışıyorum.

O Ses Türkiye ise kocaman bir kadro benimle veya bensiz varlar ve hep de olacaklar inşallah... O yüzden içinde bulunduğum durumdan dolayı dostum Acun Ilıcalı'dan bu sene izin istedim kendisi de her zamanki desteğiyle beni anlayışla karşıladı.

Acun ve Acun Medya -Tv 8 ailesi başta olmak üzere Hadise, Murat, Gökhan ve Hakan hepinize minnettarım, sizleri iyi ki tanıdım iyi ki hayatımdasınız ve çok seviliyorsunuz..." notunu düştü.

ebru gündeş ebru gündeş eşi reza zarrab rıza sarraf o ses türkiye o ses türkiye jürileri tv8 acun ılıcalı ebru gündeş dinle
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500