Ebru Polat Bir Kadınla Birlikte Olabilirmiş

Hukuk fakültesi mezunu ve şu sıralarda psikoloji master’ı yapan Ebru Polat hakkındaki bilinmeyenleri açık yüreklilikle anlattı.

Ebru Polat Bir Kadınla Birlikte Olabilirmiş
Ebru Polat Bir Kadınla Birlikte Olabilirmiş Tuğçe Tekin
Bu içerik 2544 kez okundu.

Kendisini seksi bulmadığını, güzel olduğunu da düşünmediğini belirten Polat, hem kadınlar hem de erkeklerin kendisiyle birlikte olmak istediklerini aktardıktan sonra, zaten kendisinin de cinsiyeti olmayan biri olduğunun altını çizdi.

Posta'dan Canan Danyıldız'a samimi bir röportaj veren Ebru Polat, genç kızlara örnek olan biri olduğunu, yüksek lisans yaptığını ve herkese eğitimin önemini anlattığını ifade etti.

Ceza avukatı olduğunu ve bir yıl da çalıştığını belirten Ebru Polat ama şov işinin ciddiyet kaldırmadığını ve ciddi durursa, “Git avukat ol” diyeceklerini ama şarkıcılığın herkese hitap eden bir şey olduğunun altını çizdi.

Hayata olan bakışını anlatan Polat küçüklüğünde avukat olmak istediğini, psikoloji okumak istediğini ve şarkıcı olmak istediğini ifade ettikten sonra bunların hepsini yaptığını ve ileride de huzur evi açmak istediğinin altını çizdi.  

Aşk hayatına dair de bir açıklama yapan şarkıcı bir iş adamının birkaç gün önce bir restoranda kendisine şampanya yolladığını ve alkol almadığını söyleyerek reddettiğini aktardı. İş adamının kalkıp gittiğini ve hesabı da ödediğini belirten Polat, bir iki gün beklediğini, daha sonrasında ise aynı restoranda karşılaştıklarını ve 5-6 gündür de birlikte olduklarını ve evine her gün çiçekler geldiğini itiraf etti.

Lezbiyen bir kitlesi olduğunu ve biseksüellerin de var olduğunu belirten Polat kendisine çıplak fotoğraflarını yollayan kadınların olduğunu belirtti. “Seninle birlikte olmak için her şeyi yaparım” diyenlerin olduğunu aktaran sanatçı, kırmamak için gülücük attığını, heteroseksüel olduğunu ama büyük konuşmayacağını bu yüzden bir kadına da âşık olup, sevebileceğini dile getirdi.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Aslı Geniş Bir Kadın Değil

Ebru Polat Açıklama Aşk Kadınlar Hukuk Birliktelik Sevgili Erkekler Lezbiyen Biseksüel Röportaj
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500