Ebru Şallı Bir Kez Daha Üzülmekten Korkuyor

Tatil için gittiği Bodrum'da ünlü komedyen Cem Yılmaz'la aşk yaşamaya başlayan Ebru Şallı, ilişkisine dair ilk defa konuştu.

Ebru Şallı Bir Kez Daha Üzülmekten Korkuyor
Ebru Şallı Bir Kez Daha Üzülmekten Korkuyor Nilay Işık
Bu içerik 1674 kez okundu.

Tatil için gittikleri Bodrum'da yeni bir aşka yelken açan Cem Yılmaz ile Ebru Şallı ikilisinden Şallı, ilişkisine dair ilk defa konuştu.

Bu yaza damgasını vuran bir birlikteliğe imzasını atan taze çiftten ünlü model, geçtiğimiz gün Bebek'te görüntülendi. Bodrum tatilinden iş için dönmek zorunda kaldığı öğrenilen Şallı, magazinciler tarafından kendisine yöneltilen soruları kısa kısa olsa da cevapladı.

Cem Yılmaz'la ilgili sorular karşısında çekimser bir tavır sergilediği gözlenen ünlü model, ilişkilerinin gayet iyi gittiğini ve bir sorun olmadığını fakat ilişkisi hakkında çok konuşmak istemediğini söyledi.

İlişkisine dair konuşmasının doğru olmayacağını belirten Ebru Şallı, bir şeyler hakkında kesin konuşabilmesi için henüz erken olduğunu ifade etti.

cem yılmaz cem yılmaz sevgilisi cem yılmaz eski eşi cem yılmaz eski karısı cem yılmaz ahu yağtu cem yılmaz ebru şallı ebru şallı ebru şallı sevgilisi ebru şallı cem ebru şallı sinan akçıl sinan akçıl
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500