Ebru Şallı'nın Çıplak Fotoğrafına Açıklama

Snapchat uygulaması üzerinden arkadaşına üstsüz fotoğrafını göndermek isteyen Ebru Şallı, yanlışlıkla hikayem kısmında paylaşınca sosyal medyada gündem oldu.

Ebru Şallı'nın Çıplak Fotoğrafına Açıklama
Ebru Şallı'nın Çıplak Fotoğrafına Açıklama Meltem Yuksel
Bu içerik 5454 kez okundu.

Ünlü manken Ebru Şallı’nın snapcaht hesabı üzerinden kendisine ait olduğu iddia edilen üstsüz fotoğraf paylaşıldı. Ayaklıgazete’de yer alan habere göre, Şallı bir arkadaşına fotoğrafı göndermek isterken yanlışlıkla hikayem kısmından paylaştı.

Bir anda sosyal medyanın gündemine oturan ve fotoğraftaki kişinin gerçekten Şallı olup olmadığı tartışılırken, mankenin menajeri tarafından açıklama geldi.  

İşte o açıklama;

"Bugün itibariyle bir takım gazeteci ve internet yayıncısıyla irtibata geçen tanımadığımız bazı şahısların temsil ettiğimiz Ebru Şallı'ya ait olduğu iddia edilen fotoğrafları yayınlamaya çalıştıklarını öğrendik. Söz konusu fotoğraflar kesinlikle Ebru Şallı'ya ait değildir ve bu konuda gerekli tüm yasal yollara başvuruyoruz. Konunun vahameti nedeniyle bu tür fotoğrafların kullanılmamasını/yayınlanmamasını önemle rica ediyoruz. Aksi halde bu fotoğrafları yayınlayanlarla ilgili yasal başvuruda bulunmak zorunda kalacağımızı bildiririz."

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Altın Palmiye Ödüllerinin Sahipleri Belli Oldu

Ebru Şallı Sosyal Medya Sanpcaht
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500