Ebru Şallı'ya Tecavüz Girişimi İddiası

Ünlü televizyoncu Bilal Özcan, Ebru Şallı hakkında geçmişte yaşanan bir olayı anlatarak Şallı'ya tecavüz girişiminde bulunduğunu açıkladı.

Ebru Şallı'ya Tecavüz Girişimi İddiası
Ebru Şallı'ya Tecavüz Girişimi İddiası Ecem Şenol
Bu içerik 1862 kez okundu.

Yaşadığı ilişkilerle ve sosyal medyada paylaştığı iddia edilen çıplak pozlarla gündemden inmeyen Ebru Şallı hakkında şaşırtıcı bir iddia ortaya atıldı. Türkiye’de pilates denilince ilk akla gelen isimlerden olan Ebru Şallı hakkında açıklama yapan gazeteci ve televizyon yorumcusu Bilal Özcan'In bu iddiası şok etkisi yarattı.

Yorumculuk yaptığı magazin programında konuşan Özcan, çok şaşırtıcı bir iddia ortaya attı. Ebru Şallı'ya tecavüz girişiminde bulunduklarını iddia eden Özcan, bunun ne zaman olduğunu soran program sunucusuna İstanbul dışında bir otel odasında bu olayın olduğunu ve Ebru Şallı'nın iffetini ve namusunu koruyarak direndiğini anlattı.

Yıllar önce yaşanan bu olayın detaylarını Ebru Şallı'nın isterse anlatabileceğini ifade eden Özcan, bu iddiası sonrasında anne babaları uyardı. Bu açıklamayı anne ve babaları, genç kızları, delikanlıları uyarmak için yaptığını belirten Özcan, renkli dünya, eğlence dünyası denilen o alemin perde arkasında her türlü pisliğin yaşandığını açıkladı.

Ünlülerin kazandıkları paraya, yaşadıkları hayata heveslenilmemesi gerektiğibi, uyuşturucu, alkol, tecavüz gibi tüm belaların ne yazık ki o alemin gerçeği olduğunu açıklayan Özcan, anne ve babaları evlatlarını bu renkli dünyadan uzak tutmaları gerektiği uyarısında bulundu.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Bodrum'da Tan Rüzgarı

Ebru Şallı Bilal Özcan Açıklama İddia Ünlü İsim Tecavüz Girişimi Otel Odası Uyuşturucu Aile Çocuk Koruma
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500