Ece Erken Sinir Krizi Geçirdi

Oğlu Eymen banyodayken duşakabin camı patlayınca sinir krizi geçiren Ece Erken, yaşadığı korku dolu anları takipçileriyle paylaştı. Sunucu, yetkililerden yaşadığı olayın hesabını soracağını söyledi.

Ece Erken Sinir Krizi Geçirdi
Ece Erken Sinir Krizi Geçirdi Meltem Yuksel
Bu içerik 811 kez okundu.

Beyaz TV'de yayınlanan 'Söylemezsem Olmaz' programının sunucusu Ece Erken, oğlu banyodayken duşakabin camının patlamasıyla neye uğradığını şaşırdı.

Erken, akşam saatlerinde Instagram hesabından paylaştığı bir videoyla herkesi şaşkınlığa uğrattı. Videoda evindeki banyoyu çeken sunucu adeta çılgına döndü.

Oğlu Eymen banyodayken bir anda duşakabin camının patladığını söyleyen Erken, " Bunu kim açıklar! Ya Eymen'e bir şey olsaydı?" diyerek ağlamamak için kendini zor tuttu.

Yaşadığı kötü olay karşısında sinir krizi geçirdiğini söyleyen Erken, Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla şu açıklamada bulundu; "Gelen tüm mesajlara ve telefonları gördüm ama sesim sinirden kısıldı, açamıyorum teşekkür ederim. Gerçekten sinir krizi geçirdim, çok şükür kimse zarar görmedi ama oğlumun banyoya girdiği sırada olması, olabilecekler ihtimali beni nasıl yordu ve üzdü anlatamam. Allah kimsenin başına vermesin.”

 

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Amerika'da TIR Şoförü Oldu

Ece Erken Instagram Sosyal Medya Ece Erken Oğlu Banyo Duş Duşakabin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500