Ece Erken Zehirlendi

Mide zehirlenmesi geçiren ünlü sunucu Ece Erken, yayına çıkamama nedenini sevenleri ile paylaştı.

Ece Erken Zehirlendi
Ece Erken Zehirlendi Nilay Işık
Bu içerik 1248 kez okundu.

Mide zehirlenmesi geçiren ve hastaneye giden Ece Erken, sunuculuğunu üstlendiği programın yayınına çıkamama nedenini sevenleri ile paylaştı.

Sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yapan Erken, dün akşam saat 21.00'den beri şişkinlik, gaz, sonrasında ishal ve kusma ile baş etmeye çalışacağını ifade ederek bugünkü yayınına çıkamayacağını belirtti.

TRT 1 ekranlarında seyirci ile buluşan 'İyi Fikir' isimli programın ünlü sunucusu, normalde ateşlendiğinde dahi yayına çıktığını fakat bu defa çok halsiz olduğu için bunu seyirciye yansıtmak istemediğini ifade etti.

Özel olarak ricada bulunduğu Dr. Halit Yerebakan'ın kendisini kırmayarak teklifini kabul ettiğini dile getiren Erken, hastaneye geçtiğini ve mide zehirlenmesi geçirdiği öğrendiğini söyledi. Takipçilerine dikkatli olmaları tavsiyesinde bulunan ünlü sunucu, sevenlerinden çok sayıda geçmiş olsun yorumu aldı.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

19'luk Çıtırı Kaptı, Utanıyor
 
ece erken ece erken eşi ece erken kocası ece erken oğlu ece erken instagram ece erken hastalandı ece erken öldü ece erken zehirlendi ece erken iyi fikir iyi fikir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500