Ece Erken'den Linç Desteği

Yılbaşı akşamı paylaştığı video'da Türkiye'ye hakaret ettiği gerekçesi ile KKTC'den sınır dışı edilen Barbaros Şansal hakkında paylaşım yapan ünlü isimler arasına Ece Erken de dahil oldu.

Ece Erken'den Linç Desteği
Ece Erken'den Linç Desteği Nilay Işık
Bu içerik 2680 kez okundu.

Ünlü sunucu Ece Erken, yılbaşı akşamı paylaştığı video aracılığıyla Türkiye'ye hakaret eden ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nden sınır dışı edilen Barbaros Şansal hakkında paylaşımda bulundu.

Paylaştığı video aracılığıyla büyük tepki gören ve yılbaşını kutlamak için gittiği Kıbrıs'tan sınır dışı edilen Şansal, Erken'in de dikkatinden kaçmadı.

Bu konuya dair düşüncelerini içinde tutamadığını söyleyen Erken, sınır dışı edildikten sonra bindiği uçakta taşkınlık çıkaran ünlü modacıya değinerek 'Ya sen kimsin?' ifadelerini kullandı.

Türk Hava Yolları'nın 20.55 tarifeli uçağıyla İstanbul'a gönderilen ve inerken gözaltına alındığı esnada aprona giren şahıslar tarafından linç edilmek istenen Şansal,

mature porno

böylelikle Ece Erken'in lincinden de kurtulamadı.

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR- MUTLAKA OKUYUNUZ

Hem Ağlıyor Hem Veriyor
 
ece erken ece erken barbaros şansal barbaros şansal reina reina reina saldırı barbaros şansal barbaros şansal yılbaşı barbaros şansal video barbaros şansal hakaret barbaros şansal türk barbaros şansal kıbrıs barbaro
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500