Ece Erken'i Çıldırtan Yorum

Oğlu Eymen'in doğum gününde boşandığı eşi Serkan Uçar'la bir araya gelen Ece Erken takipçisinden gelen o yoruma tepki gösterdi.

Ece Erken'i Çıldırtan Yorum
Ece Erken'i Çıldırtan Yorum Meltem Yuksel
Bu içerik 1174 kez okundu.

Ece Erken, oğluna eski eşi Serkan Uçar'ın da katıldığı sürpriz bir doğum günü organize etti. Doğum günü partisine çok sayıda yakın arkadaşı ve ailesi katıldı.

Ünlü sunucu, oğlu ile karesini sosyal medya hesabından, "Nice mutlu senelere oğlum" notuyla paylaştı. Serkan Uçar ise Eymen ile karesini, "Doğum günün kutlu olsun oğlum, canım oğlum... Eymen dört yaşında" notuyla yayınladı.

Bir takipçisi Ece Erken ile eski eşi Serkan Uçar'ı aynı karede görünce, "Doğum gününü kimin yaptığı belli oldu" yorumunu yaptı. Ece Erken'den ise yanıt gecikmedi. Erken, takipçisine "Sahte hesapçığım; doğum gününü ben yaptım. Madem bu kadar fesat, çirkin ve kötüsün hemen söyleyeyim. Eymen'in annesinin maddi ve manevi hiçbir şeye ihtiyacı yok ama Eymen'in annesi ne yaşarsa yaşasın babasını görmeye hakkı var. Serkan 1 hafta önce aradı 'Babalık yapmak istiyorum' dedi. 'Mahkeme istediğin gibi olsun' dedi ve evladım önceliğim. Tabii ki ‘evet’ dedim. Bu tablodan rahatsız olan varsa sayfamı terk edebilir. Eymen'i 4 yıldır annesi büyütüyor ve annesi hep dimdik ayakta olacak. Şimdi elti misin nesin sayfamdan bir git!" yanıtını verdi.

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Boşanma İddialarına Jet Cevap

 

 

 

Ece Erken Serkan Uçar Instagram Sosyal Medya
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500