Ece'den Ajda Pekkan'a Gönderme

Gençlik Festivali kapsamında düzenlenen etkinlikte konser veren Ece Seçkin, Ajda Pekkan hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Ece'den Ajda Pekkan'a Gönderme
Ece'den Ajda Pekkan'a Gönderme Meltem Yuksel
Bu içerik 1792 kez okundu.

19-20-21 Mayıs tarihlerinde gerçekleşen Gençlik Festivalinde Akşam saatlerinde binlerce pop müzik dinleyicisi sahil dolgu alanı doldurdu. Saatler öncesinden alanı doldurmaya başlayan Ece Seçkin hayranları konser saatini heyecanla bekledi.

Konser alanına gelen Ünlü pop sanatçısı Seçkin, albümlerinin parçalarını seslendirmesiyle sahil dolgu alanı coşkulu bir gece yaşadı. Konser boyunca parçalara müzikseverlerin eşlik etmesi ile sahil dolgu alanı Ece Seçkin şarkılarıyla yankılandı. Işık gösterilerinin yanı sıra dans şovlarının da yapıldığı konserde, hayranları gece boyunca Ece Seçkin şarkılarına doydu.

“İDOLÜM OLDUĞU İÇİN ŞARKILARINI SAHNEDE SÖYLEMEYİ ÇOK SEVİYORUM”

Ünlü Sanatçı Ajda Pekkan’a ait parçaları da seslendiren Seçkin, “Ajda Pekkan şarkıları vazgeçilmezimiz. Video çekenler vardır mutlaka Ajda Hanım benim idolüm olduğu için şarkılarını sahnede söylemeyi çok seviyorum. Yarın paylaşırım videonuzu Ajda Hanımı da etiketlerim. Bence görür bizi. Hatta çokta hoşuna gider” dedi.

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Jelena Bu Çapkınlığa Ne Diyecek?

Ece Seçkin Ajda Pekkan Konser Tekirdağ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500