Ece’nin Görüntülendiği İş Adamı Evli Çıktı

Ece Erken’in New York havalimanında samimi şekilde görüntülendiği iş adamı Nazım Torbaoğlu'nun evli olduğu ortaya çıktı.

Ece’nin Görüntülendiği İş Adamı Evli Çıktı
Ece’nin Görüntülendiği İş Adamı Evli Çıktı Meltem Yuksel
Bu içerik 1303 kez okundu.

Ece Erken’in, 3 ay önce eşinden boşanan bir çocuk sahibi, iş adamı Nazım Torbaoğlu ile New York havalimanında görüntülenmesi yeni bir aşka yelken açıyor iddiasını da beraberinde getirdi.

Görüntülerin ardından Torbaoğlu, yaptığı açıklamasında, arkadaş ortamında tanıştıklarını, birkaç kez görüştüklerini fakat uyuşamadıkları için arkadaşlıklarını bitirdiklerini söylemişti. Erken ise birbirlerini tanıma evresinde ayrıldıklarını ifade etmişti.

Fakat bugün iş adamı Torbaoğlu’nun evli ve eski manken Songül Yıldırım ile sevgili olduğu iddia edildi. Yıldırım, “iş adamının evli olduğu halde kendisiyle ilişkisi olduğunu hatta bunu da Ece Erken’in bildiğini söyledi.

Ortaya atılan karşısında canlı yayına bağlanan Erken, Nazım Torbaoğlu ile geçtiğimiz sene tanıştığını ve o dönem 2 yıl önce boşandığını söylediğini ve bunu da inandığını ifade etti. İnsanların bu kadar kötü olduğuna inanmak istemediğini vurgulayan sunucu, hayatında huzurlu bir ilişki istediğini, sevgilisiyle olan birlikteliğinin bittiğini ve Songül Yıldırım’ın Nazım evliyken onunla beraber olduğunu söyledi.

Ece Erken daha sonra Instagram hesabı üzerinden de şu açıklamayı yaptı;

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Dünyaca Ünlü Model Üstsüz Yakalandı

Ece Erken New York Nazım Torbaoğlu Aşk Evli Instagram Canlı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500