EDHO Bomba Gibi Dönüyor

Üç haftadır yayımlanmayarak seyircisini bir hayli meraklandıran 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisinde bu akşam Ünal, Hızır'a gözdağı veriyor.

EDHO Bomba Gibi Dönüyor
EDHO Bomba Gibi Dönüyor Nilay Işık
Bu içerik 10471 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Üç haftadır ekranlara gelmeyerek seyircisinin isyan etmesine neden olan ve yeni bölümünü bu akşam izleyicisi ile buluşturmaya hazırlanan 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisi bu hafta da nefes keseceğe benziyor.

Hızır Çakırbeyli, Ünal tarafından tehdit edilir ve yaptıklarından sonra kendisini çok zor günlerin beklediğini öğrenir. Kendisini öldürmemenin bedelini çok ağır ödeteceğini söyleyen Ünal, bu sözleriyle Hızır'a gözdağı verir.

Hızır'a uyarıda bulunan Suzi ise iki güne kadar kendisini öldürecekleri haberini verirken bunu kimin yapacağı büyük merak konusudur.

Uzun bir aranın ardından ekranlara dönecek olan 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisi, bu akşam saat 20.00'de ATV ekranlarında yayımlanacak olan bölümüyle özlem gidermeye ve seyircisi ekran başına kilitlemeye geliyor.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR - MUTLAKA OKUYUNUZ

Erbil, Kızlarının Arkadaşlarıyla mı Oluyor?
 
EDHO Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Ne Zaman Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Fragman Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Oyuncuları Hızır Çakırbeyli
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500