EDHO Fanlarıyla Fena Bozuştu

Amerika'da tatil yapmakta olan ünlü oyuncu Deniz Çakır, 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisinin iki haftadır ekranlara gelmeme nedeni olarak gösterilmesi üzerine tepki gösterdi.

EDHO Fanlarıyla Fena Bozuştu
EDHO Fanlarıyla Fena Bozuştu Nilay Işık
Bu içerik 1694 kez okundu.

'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisinin iki haftadır ekranlara gelmemesinin gerekçesi olarak Amerika'da tatil yapması gösterilen Deniz Çakır, hayranlarına tepki gösterdi.

Yılbaşı tatilini uzattığı için takipçilerinden yoğun eleştiriler alan Çakır, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşım aracılığıyla ateş püskürdü.

Tatil vesilesiyle ABD'ye uçan ve Broadway'de 'The Present' oyununu izleyen ünlü yıldız, yaptığını bir tatil olmadığını ve kanallar ile yapımcılar arası bir durumun söz konusu olduğunu açıkladı. Dizinin ara vermesinin kendisi ve oyuncu arkadaşlarıyla ilgisi olmadığını vurgulayan güzel aktris, 17 yaşından itibaren 5 ay tatil yapamadığını ve hep çalıştığını söyledi.

Gerektiğinde aralıksız 24-26 saat çalıştıklarını ve o 160 dakikayı seyirciye layığıyla sunabilmek için ellerinden geleni yaptıklarını belirten Çakır, adil olmayan dizi sürelerini kaliteli bir şekilde aktarabilmek için ekip olarak bir sezon boyunca uykusuz çalıştıklarını ifade etti. Dizisinin ekranlara gelmemesine gerekçe olarak gösterilmesi üzerine çok sinirlenen ünlü oyuncu, dizinin fanatiklerine kendisini sevmemeleri tavsiyesinde bulundu.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Güzel Sevdiler, Güzel Boşanıyorlar
 
eşkıya deniz çakır meryem çakırbeyli hızır çakırbeyli eşkıya dünyaya hükümdar olmaz eşkıya dünyaya hükümdar olmaz yeni bölüm eşkıya dünyaya hükümdar olmaz fragman
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500