EDHO Hakkında Açıklama Geldi

Reyting rekortmeni 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisinin ekranlara neden ara verdiği konusuna dair açıklama geldi.

EDHO Hakkında Açıklama Geldi
EDHO Hakkında Açıklama Geldi Nilay Işık
Bu içerik 23729 kez okundu.

Ekranların en çok sevilen dizileri arasında yer alan ve yayımladığı her bölümüyle reyting rekorları kıran 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisinin iki haftadır neden yayımlanmadığı konusuna dair açıklama geldi.

Dizinin başrol oyuncuları olan Deniz Çakır ile Oktay Kaynarca, hayranlardan gelen sitem dolu sözler üzerine sosyal medya hesaplarından konu hakkında açıklama yapmak zorunda kaldı.

Dizinin yayımlanmamasıyla ilgili olarak kendilerine yüklenilmemesi gerektiğini belirten Çakır; bu durumun, kanal ile yöneticiler arasında gerçekleştiğini açıkladı. Her sene süresi değişse de bir aranın verildiğini belirten ünlü oyuncu, oyuncular olarak kendilerinin bu konuda söz sahibi olmadıklarını belirtti.

türk porno
Kendilerine sitem edilmemesi gerektiğini hatırlatan ve seyircilerine çok kıymet verdiklerini vurgulayan Çakır, 'İki hafta ayrı düştük, tek derdimiz bu olsun' ifadelerini kullandı.

'Hızır Çakırbeyli' karakterine hayat veren Oktay Kaynarca ise her sene sezon ortasının, yani ocak ayının bütün şirketlerin bütçelerinin yeniden yapılandırıldığı dönem olduğunu açıklayarak 2 ya da 3 hafta ara verilmesinin normal olduğunu söyledi. Bütün hazırlıklarının ve yeni bölümün çekimlerinin tüm hızıyla devam etmekte olduğunu belirten ünlü oyuncu; ilgileri, sabırları ve sevgileri için tüm dizi fanlarına teşekkür etti.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Dizinde Meme Ucu Var
 
eşkıya hızır çakırbeyli eşkıya dünyaya hükümdar olmaz eşkıya dünyaya hükümdar olmaz yeni bölüm eşkıya dünyaya hükümdar olmaz fragman eşkıya dünyaya hükümdar olmaz neden yok edho
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500