EDHO Hayranları Çileden Çıktı

Salı akşamlarının reyting rekortmeni dizisi ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın geçtiğimiz haftalarda olduğu gibi bu hafta da yayınlanmayacağı ortaya çıktı. Dizinin fanatik izleyicileri kanal yönetimini sosyal medyada eleştiri yağmuruna tuttu.

EDHO Hayranları Çileden Çıktı
EDHO Hayranları Çileden Çıktı Meltem Yuksel
Bu içerik 11662 kez okundu.

Salı akşamlarının reyting rekortmeni dizisi ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ geçtiğimiz haftalarda olduğu gibi bu hafta da yayınlanmayacağı ortaya çıktı. Dizinin fanatik izleyicileri kanal yönetimini sosyal medyada eleştiri yağmuruna tuttu.

Dizinin son bölümünün final sahnesinde ‘Hurşit ölecek mi?’ sorusu izleyici tarafından merak edilirken, bu haftaki bölüm öncesi izleyicileri üzecek bir gelişme yaşandı. Dizinin normal seyrinde pazar günleri ve en geç pazar akşamı yayınlanan yeni bölüm fragmanı ekranlara gelmedi.

Bunun ardından ATV'nin yayın akışındaki değişiklik dikkatleri çekti. 6 Şubat Salı gününün yayın akışında ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ dizisinin yerine Gençlerbirliği - Beşiktaş Türkiye Kupası karşılaşmasının yer aldı.

Hatırlayacağınız üzere Ziraat Türkiye Kupası’nın yayın hakkını elinde bulunduran yayıncı kuruluş 16 Ocak Salı günü İstanbulspor – Fenerbahçe karşılaşması yüzünden dizinin 88. Bölümü ekrana gelmemişti. 

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Kötü Adam Rolünü Oynayan Oyuncuya Tehdit Mesajları

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz EDHO Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz İzle Ziraat Türkiye Kupası Gençlerbirliği - Beşiktaş İstanbulspor – Fenerbahçe ATV
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Mehmet     0000-00-00 Yani maçları daha iyi saatlere ayarlasanız dizide yayın saatinde deva etse herkes mutlu olmazmı hem izleyici kaybetmezsiniz
Cemil     0000-00-00 Sizin yapacak olduğunuz dizinin ben içine edeyim daha izlemeyeceğim
Edho     0000-00-00 Final yapın diziye bitsin gitsin cılkı çıktı zaten bu işin iyice bir hafta var bir hafta yok