EDHO Kendini İyice Özletti

Merakla beklenen 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisinin, bu hafta da yayımlanmayacağı öğrenildi.

EDHO Kendini İyice Özletti
EDHO Kendini İyice Özletti Nilay Işık
Bu içerik 22004 kez okundu.

Verdiği arayla kendisini özleten 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz', seyirci ile buluşma tarihini bir hafta daha ertelediği öğrenildi.

Yılbaşı nedeniyle ekranlara ara veren efsanevi dizinin bu hafta da yayımlanmayacağı haberi, hayran kitlesinde bir hayli üzüntü yarattı.

ATV kanalının yayın akışında kendisinin yerine başka bir programın yer alacağı öğrenilen 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisi, yeni bölümünün neden yayınlanmadığı sorusuyla büyük merak uyandırdı. Yeni bölümüne dair bir fragman da yayımlamayan dizi, hayran kitlesinin sosyal medya üzerinde isyan etmesine yol açtı.

Yayımlanan son bölümde Ünal Kaplan'ın uzun zamandır sözünü ettiği Suzi bir görevi tamamlamak üzere Türkiye'ye gelir ve hedefine Hızır'ı yerleştirir. Hızır ise düşmanları ile yakınlaşırken, Özkan'ın elindeki önemli dosyalara da ulaşabilirse işi bir hayli kolaylaşacaktır.

Dizinin yapım şirketi tarafından gelecek bölümün ne zaman yayımlanacağına dair herhangi resmi bir açıklama yapılmadı.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Takipçisi Alişan'a Ayar Verdi
 
eşkıya hızır çakırbeyli eşkıya dünyaya hükümdar olmaz eşkıya dünyaya hükümdar olmaz yeni bölüm eşkıya dünyaya hükümdar olmaz fragman eşkıya dünyaya hükümdar olmaz ne zaman
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500