EDHO Onları Zirveye Taşıdı

Oldukça kısa sürede ekranların vazgeçilmezi haline gelen 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisinin oyuncuları da kısa sürede yükselişe geçti.

EDHO Onları Zirveye Taşıdı
EDHO Onları Zirveye Taşıdı Nilay Işık
Bu içerik 17186 kez okundu.

Ekranların reyting rekorları kıran ve rakip tanımayan dizisi 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz', oyuncularına da kısa sürede yükselişe geçme imkanı verdi.

2004 ve 2006 seneleri arasında yayımlanan 'Kadın İsterse' dizisindeki 'Alev' karakteri ile tanınan ve ardından 'Yaprak Dökümü' dizisinde hayat verdiği 'Ferhunde' karakteri ile büyük beğeni toplayan Deniz Çakır'ın, 'İffet' ve 'Muhteşem Yüzyıl' dizilerinin ardından son durağı 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' oldu.

1989 senesinde yayımlanan 'Gençler' dizisinde başrolü oynayarak televizyon dünyasına adım atan Oktay Kaynarca ise onlarca projede yer aldı. 'Kurtlar Vadisi' dizisindeki 'Süleyman Çakır' karakteri ile efsane haline gelen Kaynarca, 'Geniş Zamanlar', 'Adanalı' ve 'Ustura Kemal' dizilerinin ardından 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisinde hayat verdiği 'Hızır Çakırbeyli' karakteri ile büyük beğeni topladı.

Diziye konuk oyuncu olarak dahil olan Meryem Uzerli ise 'Muhteşem Yüzyıl' dizisinde harikalar yarattığı 'Hürrem Sultan' karakterinin ardından rol aldığı 'Gecenin Kraliçesi'nde başarılı olamadı. 'Annemin Yarası' isimli filmi ile de beklediği başarıyı elde edemeyen güzel oyuncu, 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'a konuk oyuncu olarak dahil olup magazin gündeminde bomba etkisi yaratmayı başardı.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR- MUTLAKA OKUYUNUZ

Derdini Afrikalı Şifacıya Çözdürdü
 
eşkıya eşkıya reyting hızır çakırbeyli eşkıya dünyaya hükümdar olmaz eşkıya dünyaya hükümdar olmaz yeni bölüm eşkıya dünyaya hükümdar olmaz fragman oktay kaynarca deniz çakır meryem uzerli
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500