Eğlence Tatsız Bitti

Volkan Demirel, geçen akşam Bodrum’daki bir mekanda kadın hayranlarının ilgisiyle zor anlar yaşadı. Aşırı ilgiden bunalan kaleci, sinirlenirken, o sırada yanındaki eşi Zeynep Hanım ise kıskançlık krizine girdi.

Eğlence Tatsız Bitti
Eğlence Tatsız Bitti Meltem Yuksel
Bu içerik 890 kez okundu.

Kaleci Volkan Demirel ile eşi Zeynep Sever Demirel'in keyfi geçen akşam Bodrum'da bir mekanda kaçtı. Yalıkavak Marina'daki bir gece kulübüne giden ikili, iddiaya göre kavgaya karıştı.

Kavganın nedeni ise Fenerbahçeli kaleciye kadın hayranlarının aşırı ilgisiydi. Eşiyle eğlenen 37 yaşındaki kaleci, alkollü birkaç kadının sözlü taciziyle rahatsız oldu. Demirel, fotoğraf çektirmek isteyen hayranlarının fiziksel temasıyla da çileden çıktı. İddiaya göre kaleci ile kadınlar arasında sözlü sataşma yaşandı. Bunun üzerine güvenlik devreye girdi.

Eğlencesi zehre dönüşen file bekçisi hemen eşiyle mekanı terk etti fakat eşinin kıskançlığıyla zor anlar yaşadı. Konuşulanlara göre ikili, lüks teknelerinde kavgaya tutuştu. Volkan Demirel, eşine olayda suçunun olmadığını anlatmak için bin dereden su getirdi. Her şeyi tatlıya bağlayan çift, kızlarıyla Bodrum tatiline devam ediyor.

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

"Çıkıyorum Hazır mısınız?”

 

 

 

Volkan Demirel Zeynep Demirel Kavga Kadın Fenerbahçe
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500