Ego Savaşlarını Üçü de Kaybetti

Ünlü oyuncu Bensu Soral'ın, hem meslektaşları hem de yakın arkadaşları olan Nilay Deniz ve Hande Erçel'le arasının açıldığı öğrenildi.

Ego Savaşlarını Üçü de Kaybetti
Ego Savaşlarını Üçü de Kaybetti Nilay Işık
Bu içerik 10547 kez okundu.

Ekranların reyting rekortmeni olan 'İçerde' dizisindeki 'Melek' karakterine hayat veren ünlü oyuncu Bensu Soral'ın, hem meslektaşları hem de yakın arkadaşları olan Nilay Deniz ve Hande Erçel'le arasının açıldığı ortaya çıktı.

Geçtiğimiz sene katıldıkları aynı ödül töreninden ödül alan üç arkadaşın yakın zamanda bozuştuğu öğrenildi. 'Yılın En İyi Çıkış Yapan Oyuncuları' dalında verilen ödülleri kapan Deniz, Erçel ve Soral üçlüsünün sosyal medya üzerinden birbirlerini takipten çıkardıkları anlaşıldı. Başta Nilay Deniz ile birlikte olarak Hande Erçel'e cephe alan Soral'ın, bir süre sonra Deniz ile de arasının açıldığı iddia edildi.

'Dayan Yüreğim' isimli dizi ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Nilay Deniz'in, 'Aşk Laftan Anlamaz' dizisi ile ekranlarda yer alan Hande Erçel'in ve 'İçerde' dizisi sayesinde kariyerinde dönüm noktası yaşamakta olan Bensu Soral'ın, buzları ne zaman eriteceği merakla bekleniyor.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR - MUTLAKA OKUYUNUZ

PKK Kadrosu Var Dediğiniz Filmde...
 
bensu soral bensu soral hande erçel hande erçel bensu soral nilay deniz bensu soral hande erçel nilay deniz nilay deniz hande erçel nilay deniz aşk laftan anlamaz dayan yüreğim içerde içerde melek içerde oyuncuları
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500