Egolarını Tatmin Ettiler

Mehmet Ali Erbil’in Altın Kelebek Ödül Töreni hakkında yaptığı açıklamalar büyük ses getirecek gibi gözüküyor. Geceyi ağır bir dille eleştiren Erbil çifte standart uygulaması yapıldığını söyledi.

 Egolarını Tatmin Ettiler
 Egolarını Tatmin Ettiler Meltem Yuksel
Bu içerik 1668 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Geçtiğimiz hafta sonu düzenlenen Altın Kelebek Ödül Töreni’nin yankıları devam ediyor.  Aday gösterildiği halde ödül törenine katılmayan Mehmet Ali Erbil katılığı magazin programından çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Şimdiye kadar verilen ödülleri geri iade edeceğini açıklayan ünlü şovmen gecenin nasıl düzenlendiğini herkes tarafından bilindiği ve Hürriyet grubunun tamamen kendi istekleri doğrultusunda hareket ettiğini söyledi. Fikret Ercan ve Ertuğrul Özkök’ün egolarıyla dönen bir sistem olduğunu ifade etti.

Halk oylamasının gerçek olmadığını iddia eden Erbil, aslında Ercan’ın istediği kişilere ödüller verildiğini ve çifte standart yaşandığı için törene gitmediğini söyledi. Daha önce onların kanalında çalıştığı dönemde bir gaf yaptığı için kapı dışarı edildiğini hatırlatan şovmen, Beyazıt Öztürk’ün ise takdir eder gibi yılın sunucusu yaptıklarını açıkladı. Programına sunucularından Ömür Varol ise aslında Acun Ilıcalı’ya verileceğini ve böyle duyduklarını söyledi.

 

Altın Altın Kelebek Beyazıt Öztürk Canlı Çarkıfelek Diriliş Ertuğrul Hürriyet Kanal D Mehmet Ali Erbil
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500