Ekmek Teknesinin Boyutu ile Hava Attı

Oyunculuğa bir süre ara veren, kendisini aksesuar satışına adayan ve Bodrum Yalıkavak'ta da bir mağaza açan ünlü oyuncu Pınar Altuğ, maddi durumunun kötüye gittiği yönündeki iddialara açıklık getirdi.

Ekmek Teknesinin Boyutu ile Hava Attı
Ekmek Teknesinin Boyutu ile Hava Attı Nilay Işık
Bu içerik 4710 kez okundu.

 

Oyunculuğa verdiği uzun aranın ardından internet sitesi üzerinden aksesuar satışı yapmaya başlayan ve işlerini büyüterek Bodrum Yalıkavak'ta bir mağaza açan güzel oyuncu Pınar Altuğ, işlerinin kötüye gittiği yönündeki iddiaları yalanlayarak konuya açıklık getirdi.

Ekranların en sevilen simalarından biri olan ve senelerdir başrollerinden birini canlandırdığı 'Çocuklar Duymasın' isimli dizideki performansı ile gönüllerde taht kurmayı başaran Altuğ, 2009 senesinde Su ismini verdiği kızının doğumunun ardından oyunculuğu yavaş yavaş bırakmaya başladı.

Ekranlara oldukça uzun bir süre ara veren güzel oyuncu, kendisini internet sitesi üzerinden aksesuar satışına adadı. İkinci işini de her yaz gittiği ve çok sevdiğini belirttiği Bodrum Yalıkavak'ta geçtiğimiz günlerde açan Altuğ, yeni mağazası ile işlerini büyüttüğünü kanıtlamış oldu.

2008 senesinde evlendiği ve kendisinden 8 yaş küçük olan eşi Yağmur Atacan'ın işlerinin bozulduğuna dair ortaya atılan iddialar karşısında sinirlenen ünlü oyuncu, haklarında çıkan dedikodulara isyan etti. Ortaköy'de bulunan Esma Sultan Yalısı'nda gerçekleştirilen alışveriş festivalinde mücevher standı kuran Altuğ, eşi Atacan'ın işlerinin kötüye gittiği ve maddi durumlarının iyi olmadığı iddialarını yalanladı.

Eşinin çok fazla göz önünde olmayı sevmediğini belirten Pınar Altuğ, haklarında çıkan dedikoduların önemsenmemesini istedi. Yeni bir mağaza açtıklarını ve ekmek teknelerini değiştirdiklerini söyleyen Altuğ, teknelerinin boyunun biraz daha büyüdüğünü ve bunun da iyiye gidişlerinin kanıtı için yeterli olduğunu ifade etti. ''Allah'a bin şükür'' diyerek sözlerini sonlandıran ünlü oyuncu, tüm bu mücadelesinde ve girişimlerindeki en büyük destekçisinin de eşi Yağmur Atacan olduğunu vurguladı.

pınar altuğ yağmur atacan pınar altuğ yağmur atacan pınar altuğ aksesuarları selam by pınar altuğ pınar altuğ kızı pınar altuğ bodrum yalıkavak son dakika magazin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Gumus     2017-07-15 Pınar Altuğ'un Gümüş Kolyesi :)