Ekranların Örnek Çifti Boşanıyor

Televizyon ekranlarının ilgi çekici ismi Erol Köse, 'Her Şeyi Konuşalım' programında ünlüler dünyasının örnek çifti olarak gösterdiği Bergüzar Korel ve Halit Ergenç'in boşanmayı düşündüklerini belirtti.

Ekranların Örnek Çifti Boşanıyor
Ekranların Örnek Çifti Boşanıyor Reyhan Yücel
Bu içerik 2670 kez okundu.

 

TV Em'de ekrana gelen 'Her Şeyi Konuşalım' isimli programın yorumcularından olan, ekranların sevilen yüzü Erol Köse; ismini açıklamadığı bir kaynaktan aldığı habere göre başarılı oyuncular Bergüzar Korel ve Halit Ergenç çiftinin evliliklerinin yolunda gitmediklerini ve boşanmayı düşündüklerini dile getirdi.

"İNŞALLAH DOĞRU DEĞİLDİR"

Erol Köse, "Duyduğum haber inşallah doğru değildir ama böyle bir cümleyi bizzat duydum. Hem de bu haberi hatrı sayılır bir yerden aldım" dedi. Her zamanki gibi 'Erol Köse söylemişti dersiniz' sözüyle konuyu bitiren Köse sözlerine, "Ama tekrar söylüyorum, inşallah doğru bir duyum değildir" ifadelerini ekledi.

HALİT ERGENÇ YENİ PROJEYLE GELİYOR

'Muhteşem Yüzyıl' dizisi ile özellikle Türk ve Arap dünyasını ekran başına kilitleyen başarılı oyuncu Halit Ergenç'in yeni sezon dizisi de geçtiğimiz günlerde belli olmuştu. Son projesinde olduğu gibi bu sefer de tarihi bir projede yer alacak Ergenç'in, yeni dizisinin ismi ise '1918 İzmir'. Osmanlı'da vatanı için kendini siper eden bir genci canlandıracağı dizi, İzmit'te bulunan platolarda çekilecek. Çekimlerine Ekim ayında başlanması planlanan '1918 İzmir', önümüzdeki yıl izleyici ile buluşmayı planlıyor. Merakla beklenen dizinin yönetmenliğini ise, 'Muhteşem Yüzyıl' dizisinin yönetmeni Taylan Biraderler'in üstlenmesi planlanıyor. 

Son dakika magazin Halit Ergenç Bergüzar Korel Muhteşem Yüzyıl Erol Köse Her Şeyi Konuşalım
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500