Ekranların sevilen yüzü Emrah Ersoy tiyatroya da hız kesmeden devam ediyor….

Sevilen dizi Vatanım Sensin’deki performansıyla göz dolduran genç ve başarılı oyuncu Emrah Ersoy şu sıralar dizinin yanı sıra çok yakında çıkacak

Ekranların sevilen yüzü Emrah Ersoy tiyatroya da hız kesmeden devam ediyor….
Ekranların sevilen yüzü Emrah Ersoy tiyatroya da hız kesmeden devam ediyor…. Meltem Yuksel
Bu içerik 1817 kez okundu.

zagQ67.jpg (555×768)

Sevilen dizi Vatanım Sensin’deki performansıyla göz dolduran genç ve başarılı oyuncu Emrah Ersoy şu sıralar dizinin yanı sıra çok yakında çıkacak “Ayakta Durmak İstiyorum” adlı tiyatro oyunun hazırlıkları içerisinde.

Eskişehir Anadolu Üniversitesi konservatuar bölümünde oyunculuk eğitimini tamamlayan Ersoy, bugüne kadar birçok oyun için sahneye çıktı. Sahnedeki başarılı performansını ekranlara taşıyan genç oyuncu, kariyerini iki platformda da hızlı adımlarla ilerletiyor.

GPEbdr.jpg (800×1200)

Oyuncu 8 Aralık’ta sahnelenecek oyunda Erin karakterini canlandıracak. Oyun, Kâğıthane’de bulunan Macar Kültür Merkezi’nin ‘Macar Devrimi 60. Yılı etkinlikleri’ kapsamında oynanacak. Yel Değirmeni Kültür Merkezi’nde sahnelenecek. Yazarı Tağrık Buğra olan Ayakta Durmak İstiyorum adlı oyunun konusu Macar Devrimi… Oyunu, Portekizli Yönetmen Pedro Zegre Penim yönetecek.

Vatan sevgisinin işgal altındaki ülke insanı üzerindeki baskısı, çaresizliği ve ne olursa olsun ayakta kalma isteğini anlatan oyun için tüm tiyatro severleri harika bir oyun bekliyor diyebiliriz.

Şimdiden hem sahne hem ekran şeklinde çok yoğun bir tempoyla çalışan genç oyuncu Emrah Ersoy, sanatseverleri her platformda başarıyla ağırlayacak gibi duruyor…

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500