El Ele Verdiler; Mutluluktan Uçacaklar

Magazin gündeminin en çok ses getiren birlikteliklerinden birine imza atan Caner Erkin ile Şükran Ovalı, ilk defa el ele görüntülendi.

El Ele Verdiler; Mutluluktan Uçacaklar
El Ele Verdiler; Mutluluktan Uçacaklar Nilay Işık
Bu içerik 1433 kez okundu.

Magazin gündeminin büyük yankı uyandıran birlikteliklerinden birine imza atan ve bir süredir aşk yaşamakta olan ünlü futbolcu Caner Erkin ile oyuncu sevgilisi Şükran Ovalı, ilk defa el ele görüntülendi.

Geçtiğimiz gün gittikleri Zorlu Alışveriş Merkezi'nde objektiflere yakalanan Erkin ile Ovalı, gazetecilere el ele poz vermekten çekinmedi.

Milli maçlar nedeniyle lige verilen arayı fırsat bilerek sevgilisiyle birlikte soluğu alışveriş merkezinde alan ünlü futbolcu, İstanbul Morini Cafe'de baş başa yenilen yemeğin ardından bir süre alışveriş yaptı.

Alışverişin ardından araçlarını almak amacıyla valeye gelen Caner Erkin ile Şükran Ovalı çiftinin mutluluğu adeta yüzlerinden okunuyordu.

caner erkin asena erkin asena atalay caner erkin asena atalay caner erkin eşi caner erkin eski eşi caner erkin sevgilisi şükran ovalı caner erkin şükran ovalı caner erkin evlilik teklifi caner erkin şükran el ele
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500