Eleştirilere Ateş Püskürdü

Hamdi Alkan eşi Selen Görgüzel Alkan bikinili pozlarını “Güzel olmuş” şeklinde yorumda bulununca eleştiri oklarının hedefi haline gelmişti. Yakında albüm çıkartacak olan Görgüzel, gelen eleştirilere karşılık; Gavat değil kahraman!" şeklinde cevap verdi.

Eleştirilere Ateş Püskürdü
Eleştirilere Ateş Püskürdü Meltem Yuksel
Bu içerik 1460 kez okundu.

Kısa bir süre sonra albüm çıkaracak olan Selen Görgüzel Alkan, söz yazarı Şehrazat'tan da bir şarkı alacağını açıklamış ve plajda verdiği bikinili pozlarla dikkat çekmişti.

Verdiği bu pozlar yüzünden hem kendisi hem de eşi eleştiri oklarının hedefi haline gelince Alkan, Instagram hesabından çok sert açıklamada bulundu.

Yapılan eleştirilere sinirlenen Alkan: "Karısına çoluğuna çocuğuna hatta kendi kanından olmadığı halde öz evladı gibi evladıma aslanlar gibi sahip çıkan, kadına beden değil insan olarak bakan hayat felsefesi ailesinin ve ülkesinin mutluluğu olan adam g..at değil kahramandır! Birinin kalbini kırarsam yalan konuşur kul hakkı yer dedikodu yaparsam işte o zaman tepki verir benim kocam! Terbiyesizce hakaret etmeyi kendine hak gören bastırılmış zavallı zihniyetleri Allaha havale ediyorum! Size namus anlayışınızla mutluluklar dilerim ama maalesef mutlu değilsiniz olamazsınız da her fırsatta kin ve öfke kusuyorsunuz! Yazık size çok yazık!" ifadelerini kullandı.

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

5 Dakikada 5 Milyon Dolarlık Satış

Hamdi Alkan Selen Görgüzel Selen Görgüzel Alkan Bikini Şarkı Şehrazat
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500