Eliz Sakuçoğlu’ndan Tepki Çeken Sözler

Sosyal medya hesabındaki paylaşımlarıyla adından sıkça söz ettiren Eliz Sakuçoğlu, verdiği röportajında, tek eşliliğe inanmadığını ve aldatılmayı her türlü kabul edeceğini söyledi.

Eliz Sakuçoğlu’ndan Tepki Çeken Sözler
Eliz Sakuçoğlu’ndan Tepki Çeken Sözler Meltem Yuksel
Bu içerik 772 kez okundu.

Murat Boz ile sevgili olduktan sonra magazin basını tarafından tanınmaya başlayan modacı Eliz Sakuçoğlu verdiği bir röportajda cesur cümleler kullandı. Eliz Sakucoğlu “Tek eşliliğe inanmıyorum. Aldatılmayı her türlü kabul ederim.” diyerek birçok kadının tepkisini çekecek açıklamalarda imza attı.

Günübirlik ilişki yaşamadığını belirten Sakuçoğlu, “Ruhuma dokunabilen, benim frekansıma girebilen ve enerjime bir şeyler katabilen biri çıkarsa tabii ki günübirlik ilişki yaşarım. Tek eşliliği savunurum ama tek eşliliğe inanmıyorum. Doğamıza aykırı. Dolayısıyla ben yaşamış biri de olarak aldatılmayı her türlü kabul ederim. Ettim de. Ben her ilişkimde aldatıldım.

Aşk için yapmayacağım şey yok. Kendi hayallerimden, benliğimden vazgeçebilirim. Gözüm kördür. Diyelim ki, hayalimde evlenmek ve anne olmak var. Ama öyle bir erkek girdi ki hayatıma, evlilik ve çocuk istemiyor. Evlenmekten de, çocuk sahibi olmaktan da vazgeçerim. Roma'yı da yakarım, adını dağlara da yazarım! “ dedi.

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Usta Oyuncu Hayatını Kaybetti

 

 

 

Eliz Sakuçoğlu Murat Boz Röportaj Kadın İhanet
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500