Eller Hızır'ın Ölümü İçin Kalkıyor

Yeni bölümünü seyirci ile buluşturmaya hazırlanan 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisinde bu akşam masada eller Hızır'ın ölümüne kalkıyor.

Eller Hızır'ın Ölümü İçin Kalkıyor
Eller Hızır'ın Ölümü İçin Kalkıyor Nilay Işık
Bu içerik 16142 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

56. bölümünü seyirci ile buluşturmaya hazırlanan reyting rekortmeni 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisinde bu akşam masada eller Hızır'ın ölümüne kalkıyor.

Kendisini CIA'den kurtarmak amacıyla yapılan hareketleri affetmeyen Hızır, masanın tüm üyelerinin mekanlarını tek tek basar. Adeta fırtına estiren Çakırbeyli'nin bu fevri çıkışı, çok kötü kararlara neden olur.

Masada gerçekleşen oylama neticesinde ellerin Hızır'ın ölümü için kalkması büyük bir şaşkınlık yaratır. Oylama esnasında geçen 'Artık kardeşlik bitmiştir' ifadesi ise masaya damgasını vurur.

Yeni bölümü ile nefes kesecek olan 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisi bu akşam saat 20:00'de ATV ekranlarında seyirci ile buluşacak.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR - MUTLAKA OKUYUNUZ

Kadıköy Beşiktaş Vapurunda Sertab Şov
 
Eşkıya Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Eşkıya Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Oyuncuları Eşkıya Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Fragman Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 56. Bölüm
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500