Emel Müftüoğlu’ndan Yeni Açıklama

Geçtiğimiz günlerde MasterChef Murat Özdemir, ile ilgili olarak yaptığı yorum eleştiri alan Emel Müftüoğlu, katıldığı radyo programında; "'Bu adam da ölsün, kamyon altında kalsın demek yanlış olur " ifadelerini kullandı.

Emel Müftüoğlu’ndan Yeni Açıklama
Emel Müftüoğlu’ndan Yeni Açıklama Meltem Yuksel
Bu içerik 612 kez okundu.

Papağana işkence edip ölümüne neden olan Murat Özdemir için 'Papağanın boğazını sıkmıyor aslında onlar zaten böyle ses çıkarır' açıklaması yapan Emel Müftüoğlu, konuya açıklık getirdi.

Geçen günlerde işkence ederek papağanın ölümüne sebep olan Özdemir, hakkında yaptığı açıklamalara bir yenisini ekledi. Çok fazla, vırvır konuştuğunu söyleyen şarkıcı; “Özetle söylemek istediğim. ‘Böyle bir olay oldu, haberiniz var mı?’ diye sordular. Ben de çok detaylı bilmiyorum. Üstünkörü videoyu izledim ve yorumladım. Ortada sağlıksız bir adam var. Ancak ‘bu adam da ölsün, kamyon altında kalsın’ demek yanlış... Nefes alan her canlıya duyarlı olmalıyız. O kişi şiddetle ilgili tedavi görmeli. Ben şiddete karşıyım. Bu yaşta kendimi savunmak istemiyorum” dedi.

Özür dilenecek bir şey yapmadığını vurgulayan Emel Müftüoğlu nerede yanlış yaptığımı söyleseler anlayıp gerekirse özür bile dileyeceğini ifade etti.

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Nur Yerlitaş Hakkında Karar Verildi

Emel Müftüoğlu Murat Özdemir MasterChef
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500