Emmy Adaylığını Twitter'dan Öğrenmiş

Dünyanın pek çok ülkesinde oldukça büyük bir hayran kitlesine sahip olan ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün, Hırvatistan televizyonuna verdiği röportajda kendisine dair merak edilen soruları yanıtladı.

Emmy Adaylığını Twitter'dan Öğrenmiş
Emmy Adaylığını Twitter'dan Öğrenmiş Nilay Işık
Bu içerik 1597 kez okundu.

Ortadoğu ve Kuzey Afrika da dahil olmak üzere pek çok ülkesinden oldukça büyük bir hayran kitlesi edinmeyi başaran ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün, Hırvatistan televizyonuna verdiği röportajda bilinmeyenlerini anlattı.

Türk dizilerine ve sanatçılarına oldukça geniş bir şekilde yer veren Hırvatistan televizyonu Nova TV'de yayımlanan 'In Magazin' isimli programa konuk olan Büyüküstün, kendisine dair merak edilenleri yanıtladı.

Çocukluk döneminin oldukça sıradan, mutlu ve normal geçtiğini belirten ünlü oyuncu, ailesinin tek çocuğu ve tek kızı olması nedeniyle kendisine her zaman çok değer verildiğini açıkladı.

BİYOLOG OLMAK İSTİYORMUŞ

Öncelikle mühendis olmak istediğini, ardından sanat eğitimi aldığını ve daha sonra ise biyolog olmak istediğini anlatan Büyüküstün, tüm bu tercihlerin nedenini bilmediğini söyledi. Aktris olmasının 'kader' olduğunu düşünen ünlü oyuncu, oyunculuk yapmaya başladıktan 2 sene sonra oyuncu olmaya karar verdiğini belirtti.

'Kara Para Aşk' isimli dizide kendisiyle birlikte başrolü paylaşan Engin Akyürek'in ardından 2004 senesinde Emmy ödülüne aday gösterildiğini hatırlatan Büyüküstün, bu ödüle aday gösterildiğini Twitter'dan öğrendiğini açıklayarak herkesi şaşırttı.

"ÇOK GÜZEL BİR ADAM"

Eşi Onur Saylak ile seneler öncesine dayanan bir arkadaşlığı bulunduğunu ifade eden ünlü oyuncu, eşinin her şeyden önce gerçekten iyi bir insan ve güzel bir adam olduğunu söyledi. Bu güzelliklerin yanı sıra oldukça romantik bir eşe sahip olduğunu açıklayan Tuba Büyüküstün, mutlu bir ailesi olduğunu söyledi.

tuba büyüküstün tuba büyüküstün instagram tuba büyüküstün yaşı tuba büyüküstün kocası tuba büyüküstün eşi tuba büyüküstün onur saylak onur saylak tuba büyüküstün çocukları tuba büyüküstün emmy
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500