Emrah Karaduman'a Saldırı Olayında Hapis Cezası

Eskişehir'de besteci, aranjör ve DJ, 31 yaşındaki Emrah Karaduman ile arkadaşı 36 yaşındaki Volkan Karaca'yı bıçakla yaralayan Enis Duman 12 yıl 6 ay hapis cezasına çarptırıldı.

Emrah Karaduman'a Saldırı Olayında Hapis Cezası
Emrah Karaduman'a Saldırı Olayında Hapis Cezası Ecem Şenol
Bu içerik 1982 kez okundu.

Duman, hayranı olduğu Aleyna Tilki'yi kıskandığı için Emrah Karaduman'ı bıçakladığını itiraf etmişti. Olay, geçen 10 Mart gecesi İsmet İnönü Caddesi’nde meydana geldi. Eskişehir’e bir eğlence merkezindeki programı için gelen DJ Emrah Karaduman ile arkadaşı Volkan Karaca, kaldıkları otelin girişinde şarkıcı Aleyna Tilki’nin hayranı olduğunu söyleyen Enis Duman’ın bıçaklı saldırısına uğramıştı.

Sırtından ve karnından bıçaklanan Aleyna Tilki’nin sevgilisi olduğu iddia edilen Emrah Karaduman ve kolundan bıçakla yaralanan arkadaşı Volkan Karaca’ya saldıran kişi için mahkeme kararını açıkladı.

Tutuklu sanık Enis Duman’ın bugün son kez Eskişehir 3’üncü Ağır Ceza Mahkemesi’ndeki duruşmaya çıktı. Duruşmaya DJ Emrah Karaduman ile arkadaşı Volkan Karaca katılmadı. Karaduman ve Karaca’nın avukatları mahkeme heyetinden, sanığın tasarlayarak adam öldürmek suçundan ağırlaştırılmış ömür boyu hapis cezası ile cezalandırılmasını istedi.

Sanık Enis Duman’ın avukatı ise müvekkilinin akli dengesinin yerinde olup olmadığının araştırılmasını istedi. Mahkeme heyeti Duman’ın avukatını talebini kabul etmedi. Heyet, tutuklu sanık Enis Duman’ı, Emrah Karaduman’ı öldürmeye teşebbüs suçundan önce ömür boyu hapis cezasına çarptırdı ardından olayın teşebbüste kalması ve duruşmadaki iyi hali nedeniyle cezayı 8 yıl 4 aya indirdi.

Mahkeme heyeti Enis Duman’ı, Volkan Karaca’yı yaralama suçundan da 4 yıl 2 ay hapis cezasına çarptırdı. Toplam 12 yıl 6 ay hapse mahkûm olan Enis Duman jandarmalar tarafından duruşma sonrası tekrar kaldığı Eskişehir H Tipi Cezaevi’ne gönderildi.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

'Kel' Kenan İmirzalıoğlu Sosyal Medyayı Salladı

 

Emrah Karaduman Aleyna Tilki İlişki Sevgili Eskişehir Saldırı Olay Volkan Karaca Cezaevi Hapis Cezası Mahkeme
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500