Emre Altuğ Aşk İddialarına Ne Dedi?

Özcan Deniz'in eski sevgilisi Buse Narcı ile aşk yaşadığı iddia edilen Emre Altuğ, iddialar karşısındaki sessizliğini nihayet bozdu.

Emre Altuğ Aşk İddialarına Ne Dedi?
Emre Altuğ Aşk İddialarına Ne Dedi? Nilay Işık
Bu içerik 2138 kez okundu.

Özcan Deniz'in bir dönem aşk yaşadığı Buse Narcı ile birlikte olduğu öne sürülen Emre Altuğ, hakkında ortaya atılan iddialar karşısındaki sessizliğini nihayet bozdu.

Kendisinden tam 22 yaş küçük olan Narcı ile iki ay önce görüşmeye başladığı ve aşk yaşadığı öne sürülen Altuğ, 'Aramızda Kalmasın' isimli magazin programına konuyla ilgili açıklama yaptı.

Narcı ile en son Çeşme'de bir kez arkadaş olarak görüştüklerini ve aylardır görüşmediklerini belirten Altuğ, aşk iddialarını yalanladı. Şu sıralar albümü ve çocuklarıyla uğraştığını ifade eden ünlü şarkıcı, genç oyuncu ile aşk yaşadığı iddialarının doğru olmadığını söyledi.

Altuğ'un 7 sene evli kaldığı Çağla Şikel ise ünlü şarkıcının hayatında birinin olmasının çok normal olduğunu ve bunun kendisini ilgilendirmediğini belirterek mutluluklar dilemişti.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR - MUTLAKA OKUYUNUZ

Deniz Akkaya'ya Yaptıklarının Bedelini Ödetecek
 
Emre Altuğ Emre Altuğ Sevgilisi Emre Altuğ Eşi Emre Altuğ Karısı Emre Altuğ Eski Eşi Emre Altuğ Eski Karısı Emre Altuğ Çağla Şikel Çağla Şikel Emre Altuğ Buse Narcı Buse Narcı Buse Narcı Çağla Şikel
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500