Emre Altuğ Yasta!

Ünlü sanatçı Emre Altuğ, bir süredir tedavi gören annesi Gülçin Altuğ’u kaybetti.

Emre Altuğ Yasta!
Emre Altuğ Yasta! Dilay Aydın
Bu içerik 13967 kez okundu.

 

Emre Altuğ'un bir süredir Çeşme Devlet Hastanesi’nde tedavi gören annesi Gülçin Altuğ, hayatını kaybetti. Anne Altuğ’un vefat haberi, Emre Altuğ’un bağlı olduğu müzik ofisi tarafından sosyal medyada duyuruldu. ‘Sanatçımız Emre Altuğ'un değerli annesi Gülçin Altuğ tedavi görmekte olduğu Çeşme Devlet Hastanesi'nde 24 Şubat 2016 tarihinde sabaha karşı Hakkın rahmetine kavuşmuştur.’ yazan mesajda, cenazesinin 25 Şubat’ta Çeşme Hacı Memiş Ağa Camii’nden kaldırılacağı ve Çakabey Mezarlığı’na defnedileceği bilgisi de verilmişti.

Emre Altuğ’un eski eşi ve oğulları Kuzey ve Uzay’ın da annesi Çağla Şikel, instagram hesabı üzerinden üzüntüsünü dile getirdi. ‘Sen naif, süslü, tatlı kadınım, yavrularımın babaannesi, benim Gülçin’im… Gidişinle yüreğime bir düğüm daha attın’ sözlerine yer verdiği mesajda, eski kayınvalidesi Gülçin Altuğ’u çok özleyeceklerini de sözlerine ekledi.

Anne Altuğ, geçtiğimiz aylarda yaptığı açıklamada Çağla Şikel ve oğlu Emre Altuğ’un 7 yıllık evliliklerini bitirmeleri üzerine, ikilinin boş yere boşandığını, onların yanında olmadığına pişman olduğunu ve bu duruma çok üzüldüğünü ifade etmişti. Şikel’in, boşanmanın ardından bir giyim markası için hazırladığı koleksiyon, eski kayınvalidesinin desteğini almıştı. ‘Çağla’mın şans yolu açık olsun..’ diyerek güzel sunucunun yaptığı işlerde başarılı olmasını dilemişti. Gülçin Altuğ’un cenazesi 25 Şubat 2016 günü ikindi namazına müteakiben kaldırılacak, Çakabey Mezarlığına defnedilecek.

Emre Altuğ Çağla Şikel Emre Altuğ'un annesi Çağla Şikel instagram Emre Altuğ instagram son dakika magazin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500