Emre Altuğ'dan Şaşırtan Çağla Şikel Açıklaması

Emre Altuğ ile Çağla Şikel’in tanışıklığı eskiye dayanıyor. 5 sene önce Okan Bayülgen’in yapmış olduğu televizyon programına konuk olan iki sanatçı ilk kez orada tanışmışlar.

Emre Altuğ'dan Şaşırtan Çağla Şikel Açıklaması
Emre Altuğ'dan Şaşırtan Çağla Şikel Açıklaması abbas kaya
Bu içerik 2427 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Emre Altuğ ile Çağla Şikel’in tanışıklığı eskiye dayanıyor. 5 sene önce Okan Bayülgen’in yapmış olduğu televizyon programına konuk olan iki sanatçı ilk kez orada tanışmışlar. Okan Bayülgen Çağla Şikel’e çok yüklenmiş ve Emre Altuğ’da Çağla Şikel’i koruyamadığı için kendisine çok kızmış. Ekran karşısında oldukları için ve korktuğu için Çağla Şikel’e arka çıkamayan Emre Altuğ ikinci kez Çağla Şikel ile yine bir televizyon programında bir araya gelmiş.

Daha sonra Çağla Şikel ile ilk başta ciddi bir ilişki düşünmeyen Emre Altuğ Çağla Şikel’i tanımaya başladı. Çağla Şikel’in aslında hiç de televizyona yansıdığı gibi biri olmadığını görünce Şikel’e kilitlenip kalmış. Sonrasında ise Emre Altuğ ve Çağla Şikel 10 Ağustos 2008 tarihinde Sorite’de evlendi. Ardından iki çocukları oldu. Büyük oğlu Kuzey küçük oğlu Uzay.

Ne yazık ki evliliklerinde bir takım sorunlar oluştu ve çift 2015’te boşandı. Çeşitli söylentiler çıkmasına rağmen Emre Altuğ bu söylentilerin doğru olmadığına dair açıklamalarda bulundu.

Emre Altuğ'dan Çağla Şikel Açıklaması

'Biz son ana kadar evliliğimizi kurtarma çabasındaydık. İlk ve son kez söylüyorum. Bizim farkına varamadığımız bir şekilde aşkımız bitti ve ayrıldık. Kalbim de ağladı, gözlerim de ağladı. Artık bu duruma alışma sürecindeyim. Üzerinden zaman geçtiği için sakin olmaya çalışıyorum.Sevgimizi, saygımızı bitirmemek adına ayrıldık. Eğer çocuklarımız olmasaydı kanlı bıçaklı olana kadar devam ettirirdik. 7 senesi evli 10 senelik ilişkimiz, yaşadığımız muhteşem anlar ve iki çocuğumuz bu dedikodu ve haksızlıkları hak etmiyor. Çağla da, ben de büyüdük artık. Ailemiz ve çocuklarımız için yaşayan insanlarız bunu herkes böyle bilsin.'

Emre Altuğ: ''Çağla'ya kandım''

Geçen günlerde Emre Altuğ Yasemin Şefik’in Best Fm’de yayınlalan radio programına konuk oldu. Yasemin Şefik ‘ Geçen gün eski eşin Çağla Şikel defileden önce üç kokoreç yediğini söyledi. Sen evliyken nasıl kilo almadın? ‘ diye sorunca ünlü sanatçı şöyle cevap verdi: ‘ Olur mu kilo aldım ama spor yaparak kurtuldum. Çağla’nın porsiyonlarına çok kandım ama onun metabolizması çok farklı çalışıyor. Ben dikkat etmesem kilo alırım.’

 

 

çağla şikel emre altuğ aşkı çağla şikel emre altuğ boşanma emre altuğ'dan çağla şikel itirafı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500