Emre Kaya Hastaneye Kaldırıldı

Ünlü sanatçı Emre Kaya, aniden rahatsızlanınca hastaneye kaldırıldı.

Emre Kaya Hastaneye Kaldırıldı
Emre Kaya Hastaneye Kaldırıldı Meltem Yuksel
Bu içerik 1817 kez okundu.

Türk pop müziğinin başarılı isimlerin Emre Kaya, aniden rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı. Ünlü şarkıcının yediği balıktan zehirlendiği, sağlık durumunun iyi olduğu bildirildi.

Ünlü sanatçının menajeri Gizem Demir, Emre Kaya’nın hastaneye kaldırıldığı yönündeki haberler üzerine yaptığı açıklamada, korkulacak herhangi bir durumun söz konusu olmadığını belirtti. Ünlü popçunun gece bir lokantada balık yediğini ve eve döndükten sonra aniden rahatsızlanınca ambulansla hastaneye kaldırıldığını belirten Demir, “Yapılan muayenede besin zehirlenmesi olduğu anlaşıldı. Gerekli tüm müdahaleler yapıldı. Şu anda sağlık durumu gayet iyi. Korkulacak herhangi bir şey söz konusu değil” dedi.

YENİKAPI GENÇLİK FESTİVALİ’NE KATILACAK

Emre Kaya’nın doktorunun zorunlu dinlenme verdiğini bu nedenle 3 Mayıs’taki İstanbul konseriyle bayi toplantısı konserinin iptal edildiğini belirten Demir, ünlü şarkıcının 5 Mayıs’ta Yenikapı Gençlik Festivali’nde sahneye çıkabileceğini söyledi.

SIRADA ANTALYA VE ÇANAKKALE VAR

Gizem Demir, 17 Mayıs’ta Antalya Akdeniz Üniversitesinde konser verecek ünlü şarkıcının, 19 Mayıs’ta ise Çanakkale Festivali’ne katılacağını belirterek, “Son günlerde oldukça yoğun bir tempoda çalışan, konserden konsere koşan Emre Kaya, işine olan düşkünlüğü nedeniyle dinlenemiyordu. Bu rahatsızlık kendisine zorunlu izin gibi olacak” diye konuştu.

Gizem Demir, Emre Kaya’nın hastaneden taburcu edildikten sonra bir süre evinde dinleneceğini sözlerine ekledi.

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Cinayet Masasından İbrahim Erkal Açıklaması

Emre Kaya Hastane Sağlık Balık Emre Kaya Dinle
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500