En Büyük Ukdesine İnanamayacaksınız

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi öğrencilerine konser veren ünlü sanatçı Yusuf Güney içinde kalan en büyük ukdesini hayranlarıyla paylaştı.

En Büyük Ukdesine İnanamayacaksınız
En Büyük Ukdesine İnanamayacaksınız Meltem Yuksel
Bu içerik 1308 kez okundu.

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi’nde 6 bin öğrenci kep atarak mezuniyet heyecanı yaşadı.

Taşlıçiftlik Yerleşkesi Stadyumunda yapılan mezuniyet töreninde konuşma yapan Gaziosmanpaşa Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Şahin, 25 yılda 60 bin öğrencinin mezun olduğunu, bu eğitim ve öğretim yılında ise 6 bin öğrencinin mezun ettiklerini belirtti. Protokol konuşmalarının ardından üniversiteyi derece ile bitiren öğrencilere belgeleri verildi. Öğrenciler programın sonunda kep atarak mezuniyet heyecanı yaşadı.

Mezuniyet töreni sonrasında ünlü pop sanatçısı Yusuf Güney konser verdi. Stadyumda düzenlenen konser alanına korumalar arasında girdi. Sevilen parçaları seslendiren Güney’e öğrenciler yoğun ilgi gösterdi. Üniversitelere mezuniyet törenlerine gittiğinde öğrencilere imrendiğini ifade eden Güney, “Ben üniversite okuyamadım o yüzden içimde kaldı. Kolej okudum bitti ondan sonra iş hayatına atıldım” diye konuştu. Güney’e günün anısına Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu ceviz sandık hediye etti.

Mezuniyet törenine Kültür ve Turizm Bakanı Yardımcısı Hüseyin Yayman başta olmak üzere üst düzel protokol de katıldı.

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Balon Gibi Şişen Dudaklara Açıklama

Yusuf Güney Konser Okul Üniversite
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500